+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dezinfekce Stéridine

Klíčová slova: dezinfekce

E-mail: krasny@szo.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2010

Popis: Dovážíme a prodáváme francouzské dezinfekce Stéridine, které inaktivují širokou řadu patogenů a nepoškozují životní prostředí. Dezinfekce jsou vhodné citlivým lidem, alergikům. V ČR jsou registrovány MZ ČR jako biocid.

Web: www.dezinfekce.sk









Další související informace

Deratizace, desinfekce

deratizace, dezinsekce, dezinfekce – Komplexní služby v oblasti deratizace, dezinsekce a dezinfekce na Moravě. Speciální fumigace toxickými plyny. Projekty ochrany před škůdci v rámci norem EU(HACCP). Odborně vyškolený a trénovaný personál. Poradenství, flexibilita, dlouholetá praxe a certifikát Bureau Veritas ISO 9001, reference k dispozici.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Načítání trvalo 1.5719 sekund.