+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diagnostických zařízení

Klíčová slova: Diagnostika, diagnostický kabel, VAG-COM, VAG

E-mail: kontakt@vag-autodiagnostika.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. prosince 2011

Popis: Prodej diagnostických zařízení a příslušenství pro osobní a nákladní automobily. http://www.autodiagnostika-obd.cz/ Prodej diagnostických zařízení a příslušenství pro osobní a nákladní automobily. http://www.autodiagnostika-obd.cz/

Web: www.autodiagnostika-obd.cz/

Další související informace

IDL s.r.o.

laboratoř, laboratorní, diagnostika, hormony, – Laboratoř je nestátní zdravotnické zařízení a služby poskytuje od roku 1995. Zaměřujeme se zejména na specializovanou laboratorní diagnostiku pro gynekologickou endokrinologii, screening VVV, tyreologii, nádorovou diagnostiku, kostní metabolismus, diabetologii, obecnou endokrinologii aj. Provádíme vyšetřování hormonů, nádorových markerů, enzymů, vitaminů, některých lékových hladin aj. Imunodiagnostická laboratoř je založená na moderních technologiích, automatizovaných laboratorních vyšetřeních za podpory informačních systémů a školených odborníků. Máme certifikáty ISO 9001:2000 (Det Norske Veritas /DNV/) a Fetal Medicine Foundation /FMF/, laboratoř je vedena v národním Registru laboratoří zabývající se biochemickým screeningem VVV. Externí kontrola kvality probíhá v rámci systémů SEKK, UKNEQAS ap.

Autoservis chiptunning

Autoservis, diagnostika, chiptunning. – Nabízíme služby autoservisu a diagnostiku motoru. Provádíme optimalizaci výkonu motoru chiptunning. Dále zajišťujeme výkup automobilů, dovoz automobilů , nonstop odtah vozidel, půjčovna přepravníku automobilů, prodej a montáž xenony, autoalarmy, sportovní filtry, airbagy, tachometry.

Ceha KDC elektro

jistič, svítidlo, žárovka, kabel, cyky, abb, tango – Velkoobchod, maloobchod a e-shop s prodejem kompletního elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, rozvaděče, jističe, stykače, relé, trafa, lišty, trubky, svítidla, žárovky, zářivky, telefony, ovládací hlavice, pojistky, vypínače, zásuvky (i 380V), nářadí, baterie.

Načítání trvalo 3.2530 sekund.