+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diamantové a CBN nástroje

Klíčová slova: DIAMA CZ,diamantové nástroje,CBN nástroje

E-mail: diamaeshop@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2012

Popis: Vyrábíme, opravujeme a vyvíjíme diamantové a CBN nástroje na opracování kovů, tvrdokovů, plošného skla, sklářského dekoru, optického skla, drahých kamenů, keramiky, grafitu, kamene a jiných tvrdých materiálů. Zabýváme se také poradenskou činností. Navštivte náš e-shop s běžně vyráběnými brusnými nástroji diamaeshop.cz

Web: www.diamaeshop.cz

Další související informace

Užitečné online nástroje

webové nástroje online aplikace vývoj generátory – Nedělejte něco zbytečně, když to nějaká služba na internetu umí za pár vteřin. Na tomto webu se nalézá velká databáze nástrojů, které můžete využít pro různé účely. Buďte in a online! Najdete zde mnoho odkazů na zajímavé a užitečné nástroje pro vývoj webu a i jiné věci jako například cestování a zábavu.

Music Data - audio a osvě

audio, osvětlovací, stage, zvuk, hudební, nástroje – Distribuční činnost v oblasti Pro Audio a osvětlovacích systémů. Akustické úpravy, dodávky, komplexní instalace a servis profesionální audio a osvětlovací techniky - PA systémy, mixážní pulty, mobilní pódium, kabeláže, hudební nástroje a další.

Nástroje pro web

nástroje pro web – Web zaměřený na nástroje pro web - programy či aplikace sloužící k tvorbě webových stránek. Jaké programy slouží k psaní zdrojového kódu, vytváření multimediálních aplikací nebo grafických návrhů webových stránek.

Načítání trvalo 2.8398 sekund.