+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diapra.sk

Klíčová slova: obuv, obuv pre diabetikov, dia,zdravotná obuv

E-mail: info@diapra.sk

Datum vloľení do katalogu: 27. kv?tna 2013

Popis: Predaj zdravotnej obuvi - obuv pre diabetikov a obuv pre ľudí z bolesťami chrbtice, kĺbov a chodidieľ. Naša zdravotná obuv je svojimi unikátnymi vlastnosťami vhodná nielen pre diabetikov, ale aj pre ľudí s nadváhou, seniori, tehotné ženy a osoby s ortopedickými problémami, pre ľudí, ktorí pracujú v stoji ( kuchári, čašníci, predavačky, poštári, pracovníci na linke atď.)

Web: www.diapra.sk

Další související informace

Maxsafety - Pracovní oděv

pracovní oděvy,obuv,rukavice,montérky,ochranné pra – Internetový obchod Maxsafety.cz nabízí široký sortiment pracovních oděvů a oblečení pro volný čas. Nakupte u nás ochranné pracovní pomůcky, obuv, rukavice, nebo například bundy a vesty ještě dnes za ty nejnižší ceny.

Boty-tasky.cz

obuv, tašky, boty, zdravotní obuv, batohy, dámská – Internetový obchod s obuví a taškami-batohy. Nabízíme obuv dámskou, dětskou išpánskou včetně zdravotní obuvi. Najdete u nás batohy a tašky pro školáky, ale i pro volný čas včetně doplňků.

Merrell.cz

Merrell,obuv,outdoor obuv,outdoorová obuv – Každý správný turista potřebuje spolehlivou, pohodlnou a pevnou obuv, která vydrží i ty nejnáročnější vysokohorské podmínky. Značková outdoorová obuv Merrell je přesně tím vybavení, které hledáte. Neváhejte a navštivte: Merrell.cz

Načítání trvalo 0.8785 sekund.