+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diapra.sk

Klíčová slova: obuv, obuv pre diabetikov, dia,zdravotná obuv

E-mail: info@diapra.sk

Datum vloľení do katalogu: 27. kv?tna 2013

Popis: Predaj zdravotnej obuvi - obuv pre diabetikov a obuv pre ľudí z bolesťami chrbtice, kĺbov a chodidieľ. Naša zdravotná obuv je svojimi unikátnymi vlastnosťami vhodná nielen pre diabetikov, ale aj pre ľudí s nadváhou, seniori, tehotné ženy a osoby s ortopedickými problémami, pre ľudí, ktorí pracujú v stoji ( kuchári, čašníci, predavačky, poštári, pracovníci na linke atď.)

Web: www.diapra.sk

Další související informace

Dámská a pánská obuv

Obuv,dámská obuv, pánská obuv – Dámská a pánská obuv Josef Seibel je zárukou kvality i pohodlného nošení. Pro výrobu obuvi je používána nejkvalitnější kůže, která je zpracovávána tradičními, ekologicky šetrnými způsoby.

Mixxim.cz - značkové věci

značkové,oblečení,obuv,doplňky,slevy,výprodej,roxy – Mixxim.cz - e-shop - prodej značkového oblečení, doplňků a obuvi. Prodáváme značky jako ADIDAS, NIKE, PUMA, REEBOK, CROCS, ROXY, BILLABONG, QUICKSILVER, PIERRE CARDIN A DALŠÍ. Zboží je originální včetně visaček za super ceny. Slevy až 80 %.

TriSportShop

orca,orbea,saucony,mosconi,triatlon,kola,obuv,boty – Internetový obchod s kompletním vybavením pro triatlon od značek Orca, Mosconi, Saucony a Orbea. Možnost zadání kola do výroby kdykoliv během probíhající sezóny. Jako autorizovaný zástupce značky Orbea máme vyhrazeno oprávnění na poskytnutí bezpříplatkové záruky Orbea LifeTime Warranty, platné po celou dobu používání rámů této značky.

Načítání trvalo 0.1113 sekund.