+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Digitální fotoaparáty

Klíčová slova: digitální fotoaparát

E-mail: digitalnifotaky@adbees.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2013

Popis: Digitální fotoaparáty patří k nejvíce zakupovaným typům. Není se čemu divit. Dělají krásné a ostré fotografie a jsou cenově dostupné. Moderní typy dokáží vytvářet různé efekty přímo při fotografování. Fotografie jsou ukládány na paměťovou kartu, ze které si je můžete snadno stáhnout. Chcete-li se o těchto zařízení dozvědět více, podívejte se na naše internetové stránky.

Web: www.edigitalnifotoaparaty.cz/

Další související informace

TKC system s.r.o.

Notebook, počítače, tiskárna, mobily, fotoaparát – TKC system s.r.o. - On-line prodej počítačů, software, periferií a doplňků. Nabízíme Stolní počítače, notebooky, tablet PC, digitální fotoaparáty, grafické karty, MP3, MP4, DVD, LCD, monitory, tiskárny, kamery, inkousty, tonery, projektory, webkamery, navigace GPS a další.

Refraktometr

Refraktometr, prodej, cukroměr, digitální – Online prodej refraktometrů, cukroměry, digitální refraktometry, refraktometry na ovocné kvasy, refraktometry na slanou vodu, refraktometry na med, refraktometry na chladící kapaliny apod. Dále zajišťujeme kalibrační protokoly pro vaše refrakotmetry.

CRESSTO s.r.o. - výroba

čidlo, digitální tlakoměr, digitální tenzometr, d – Vývoj, výroba a prodej zařízení pro měření tlaku, netěsnosti a úniku. Tlakové snímače, tlakové moduly měřidla tlaku, zakázkové aplikace. Vývoj, výroba a prodej zařízení pro měření tlaku, netěsnosti a úniku. Tlakové snímače, tlakové moduly měřidla tlaku, zakázkové aplikace.

Načítání trvalo 0.0724 sekund.