+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Digitální váhy

Klíčová slova: digitální váhy

E-mail: obchod@pokladny-vahy.eu

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervna 2009

Popis: Prodáváme registrační pokladny a digitální váhy do malých i velkých provozů, supermarketů, restaurací. Dodáváme snímače čárového kódu, pokladní zásuvky a tiskárny. KS - pokladní systémy zajišťují obchodní a servisní služby v regionu severní Moravy přímo ze sídla společnosti v Ostravě a zásilkový prodej po celé České republice.

Web: www.pokladny-vahy.eu

Další související informace

Digitální fotoaparáty a p

digitální fotoaparát, paměťové karty – Nabízíme digitální fotoaparáty, paměťové karty a příslušenství za zajímavé ceny. Při nákupu nad 5000,- Kč doprava zdarma.

Tronix.cz váhy

digitální váhy kapesní poštovní balíkové počítací – Velký výběr digitálních vah nabízíme digitální váhy kapesní poštovní balíkové počítací průmyslové obchodní kuchyňské a další Většina zboží skladem v Praze za vynikající ceny. Váhy s dílkem od 0,0001 do 20tun

Lepsi-tisk.cz

tisk, digitální tisk, ofsetový tisk, kopírování – Tiskneme na nejmodernějších strojích Xerox. Tisk provádíme do formátu SRA3 na ofsetový nebo křídový papír s výběrem lesk či mat o gramáži 60 až 300g.Tisk je v kvalitě plně srovnatelný s ofsetovým tiskem a naší předností je rychlost, spolehlivost a nízká cena. Nově také výroba fotoknih různých formátů a provedení.

Načítání trvalo 0.0866 sekund.