+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Digitální váhy

Klíčová slova: digitální váhy

E-mail: obchod@pokladny-vahy.eu

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervna 2009

Popis: Prodáváme registrační pokladny a digitální váhy do malých i velkých provozů, supermarketů, restaurací. Dodáváme snímače čárového kódu, pokladní zásuvky a tiskárny. KS - pokladní systémy zajišťují obchodní a servisní služby v regionu severní Moravy přímo ze sídla společnosti v Ostravě a zásilkový prodej po celé České republice.

Web: www.pokladny-vahy.eu

Další související informace

ReDat

digitální záznamník, call centrum – RETIA se zabývá vývojem speciální elektroniky. Má dva výrobní programy - systém ReDat, komplexní řešení záznamu hlasu a kvality managementu, a vývoj radarových systémů a elektroniky zbraňových systémů.

AZ FOTO - digitální fotoa

Digitální fotoaparáty, videokamery, diktafony – AZ FOTO.cz nabízí široký výběr digitální techniky - digitální fotoaparáty a videokamery Canon, Olympus, Nikon, Sony, Samsung, Panasonic a další za skvělé ceny v našem e-shopu, ale i v kamených prodejnách v Praze, Brně.

Internetový obchod X Stor

digitální fotoaparáty,mobily,Nokia,Sony Ericsson – Ryze česká společnost SETOS . Nejsilnější velkoobchodní sít distributorů na trhu s telekomunikační technikou a mobilních telefonů Nokia, Sony Ericsson, Samsung, Motorola, LG,dále pak autorizovaným distributorem digitálních fotoaparátů Olympus, Nikon, Fujifilm, Kodak a Apple.

Načítání trvalo 1.7960 sekund.