+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

distributor 3M

Klíčová slova: leštění a renovace světlometů

E-mail: info@m-bartos.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2012

Popis: Provádíme leštění - renovaci světlometů. Díky novému inovativnímu systému od společnosti 3M pro opětovné vyleštění zašlých a poškrábaných plastových krytů světel již není třeba kupovat nový světlomet, stačí jeho renovace, čímž dosáhnete úspory nákladů a stejné svítivosti jako u nového světlometu.Pořízení nových světlometů je nákladné, a proto nabízíme levnější variantu v podobě renovace, leštění světlometů s 3M technologií pro odstranění škrábanců, zažloutlé vrstvy a konečné konzervace. Světla budou poté jako nová.

Web: www.m-bartos.cz

Další související informace

Jiří Gabaj - GMG

účetnictví, ekonomické služby a poradenství – účetnictví, ekonomické služby a poradenství, účetní služby, mzdové služby a poradenství, finanční poradenství, daňové poradenství, zmíněné služby poskytujeme pro Jihomoravský kraj, zejména pro Vyškov a okolí, Brno a okolí

Aplikace a hry na mobil

Aplikace a hry na mobil ke stažení,mobil, tapety, – Na portálu Anténka.cz naleznete aplikace a hry na mobil ke stažení, rozříděné podle platformy (Java hry, Mophun hry, Symbian hry). Dále Aplikace a hry na mobil ke stažení rozdělujeme podle žánrového zařazení.

Chaty a chalupy s bazénem

chaty a chalupy, chaty a chalupy k pronajmutí, cha – Prezentujeme chaty a chalupy pro každou příležitost. Všechny objekty jsou v katalogu přehledně řazeny dle regionálního rozdělení České Republiky. Chaty a chalupy můžete vyhledávat podle Vámi zadaných parametrů.

Načítání trvalo 2.3652 sekund.