+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

distributor 3M

Klíčová slova: leštění a renovace světlometů

E-mail: info@m-bartos.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2012

Popis: Provádíme leštění - renovaci světlometů. Díky novému inovativnímu systému od společnosti 3M pro opětovné vyleštění zašlých a poškrábaných plastových krytů světel již není třeba kupovat nový světlomet, stačí jeho renovace, čímž dosáhnete úspory nákladů a stejné svítivosti jako u nového světlometu.Pořízení nových světlometů je nákladné, a proto nabízíme levnější variantu v podobě renovace, leštění světlometů s 3M technologií pro odstranění škrábanců, zažloutlé vrstvy a konečné konzervace. Světla budou poté jako nová.

Web: www.m-bartos.cz

Další související informace

Jiří Gabaj - GMG

účetnictví, ekonomické služby a poradenství – účetnictví, ekonomické služby a poradenství, účetní služby, mzdové služby a poradenství, finanční poradenství, daňové poradenství, zmíněné služby poskytujeme pro Jihomoravský kraj, zejména pro Vyškov a okolí, Brno a okolí

SOMI mojeplasty

opravy plastů,svařování, leštění světlometů – Potřebujete opravit Váš porušený plastový díl? Nabízíme rychlé a kvalitní svařování plastů. Havarovali jste? Nemusíte kupovat nový nárazník či jiný díl, po svaření a nalakování vypadá Váš plastový díl znovu jako nový. Trápí Vás promáčklina? I na tuto poruchu máme řešení.

Načítání trvalo 0.0703 sekund.