+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

distributor 3M

Klíčová slova: leštění a renovace světlometů

E-mail: info@m-bartos.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2012

Popis: Provádíme leštění - renovaci světlometů. Díky novému inovativnímu systému od společnosti 3M pro opětovné vyleštění zašlých a poškrábaných plastových krytů světel již není třeba kupovat nový světlomet, stačí jeho renovace, čímž dosáhnete úspory nákladů a stejné svítivosti jako u nového světlometu.Pořízení nových světlometů je nákladné, a proto nabízíme levnější variantu v podobě renovace, leštění světlometů s 3M technologií pro odstranění škrábanců, zažloutlé vrstvy a konečné konzervace. Světla budou poté jako nová.

Web: www.m-bartos.cz

Další související informace

Interierové dveře a zárub

interierove dveře a zárubně, zárubně Praha, dveře – Interiérové, vchodové, bezpečnostní dveře a zárubně. Laminátové i dřevěné podlahy, kvalitní nerezové dveřní kování za dobré ceny.

Renovace dveří,fototapety

renovace dveří a zárubní,renovace,fototapety – Provádíme renovace dveří a renovace zárubní. Prodej a montáž dveří a obložkových zárubní. Prodáváme fototapety, plakáty. Instalujeme napínané stropy, flexibilní pískovec. Zhotovujeme benátský štuk. Vyzkošejte nás!

Tanec a vše o něm

Tanec a vše o něm – Rádi tancujete? Tak se podívejte k nám, sdružujeme zde lidi, kteří právě tanec milují a věnují se mu. U nás naleznete kupu informací a aktuální přehlídky trendů a soutěží. Rádi tancujete? Tak se podívejte k nám, sdružujeme zde lidi, kteří právě tanec milují a věnují se mu. U nás naleznete kupu informací a aktuální přehlídky trendů a soutěží.

Načítání trvalo 2.5209 sekund.