+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DJsweb - vše pro DJ

Klíčová slova: světla, mixážní pulty, mikrofony, gramofony

E-mail: info@discovery-cb.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2009

Popis: Prodej, montáže, servis a pronájem světelné a zvukové techniky. Provádění návrhů diskoték a podobných provozů. Zajištění ozvučení a osvětlení akcí - koncerty, přehlídky, maturitní plesy, svatby, hudební kluby.

Web: www.djsweb.cz

Další související informace

Kvalitninoze.com

kvalitní nože,kuchyňské nože,solingen,victorinox – Hledáte kvalitu bez kompromisů? Přijďte k nám. Prodáváme kvalitní kuchyňské nože GÜDE SOLINGEN. Jediná a poslední manufaktura, která své produkty vyrábí ručně. Každý nůž je tak unikátní. S noži GÜDE SOLINGEN projedete každou potravinou jak máslem! Pokud sháníte kvalitní kapesní nůž, můžete si vybrat z naší nabídky švýcarských kapesních nožů Victorinox.

Redakční systém WEBIDEAL

reakční systém, správa www, webový systém – Redakční a publikační systém je systém pro snadnou a efektivní správu a úpravu webových aplikací. Vaše webové stránky, e-shopy nebo portály tak můžete díky redakčnímu systému jednoduše editovat a spravovat sami.

Bazény Delta Plecháč

bazény – Bazény, sauny či výřivé vany zajistí firma Delta Plecháč. Firma provádí výstavby i rekonstrukce bazénů a wellness od projektu po realizaci po celé ČR. Firma má více jak 12 let zkušeností a zajišťuje také kvalitní záruční a pozáruční servis.

Načítání trvalo 0.8503 sekund.