+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DJsweb - vše pro DJ

Klíčová slova: světla, mixážní pulty, mikrofony, gramofony

E-mail: info@discovery-cb.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2009

Popis: Prodej, montáže, servis a pronájem světelné a zvukové techniky. Provádění návrhů diskoték a podobných provozů. Zajištění ozvučení a osvětlení akcí - koncerty, přehlídky, maturitní plesy, svatby, hudební kluby.

Web: www.djsweb.cz

Další související informace

Redakční systém WEBIDEAL

reakční systém, správa www, webový systém – Redakční a publikační systém je systém pro snadnou a efektivní správu a úpravu webových aplikací. Vaše webové stránky, e-shopy nebo portály tak můžete díky redakčnímu systému jednoduše editovat a spravovat sami.

Skládací kola Oyama

kola,skládací kola,levná kola,foldingbikes,oyama – Internetový obchod foldingbikes.cz nabízí praktická skládací kola kvalitní japonské značky Oyama. Skládací kola se vejdou jednoduše do zavazadla, a řeší tak problémy s převozem v autobusech a krádežemi. Nabízíme víkendové ozkoušení zdarma.

EVRES COMPUTERS

Počítače, servis, hardware, software, computers, i – Prodej, montáž a servis PC a satelitní techniky. Nabídka náplní do tiskáren, provádění renovací tonerů. Provoz internetové kavárny. Prodej a instalace software a hardware. Poradenství a servis. Prodej on-line výpočetní a kancelářské techniky

Načítání trvalo 0.8559 sekund.