+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

dnabytek.cz

Klíčová slova: nábytek, kancelářské židle

E-mail: rasousky@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2009

Popis: vše pro kancelář, nábytek, kancelářský nábatek, kancelářské židle, konferenční židle. Pro Vaše pohodlí jsou tu sedací pyrle a houpací sítě. Kompletní řešení kanceláře? Není problém. Zdarma 3D návrh Vaší nové kanceláře.

Web: www.dnabytek.cz

Další související informace

Kancelářské židle Saldera

kancelářské křesla, židle – Společnost SALDERA s.r.o. se zabývá dovozem a velkoobchodním prodejem kancelářských křesel. Zaměřuje se především na moderní kožená křesla vyrobena v kombinaci z PVC a kůže nebo eko-kůže. Naše židle jsou oblíbeny nejen pro svou nízkou cenu, ale především pro vysokou kvalitu, dokonalou funkčnost a pohodlnost. Hlavním cílem naši firmy je poskytovat širokou škálu vysoce kvalitního, spolehlivého zboží s plně komplexním servisem.

Sedací pytle a kancelářské židle

kancelářské židle, sedací pytle, židle Therapia – Jsme zavedeným českým prodejcem nábytku. Prodáváme zejména sedací nábytek. Nabízíme především kancelářské židle, kancelářská křesla, židle Therapia podporující zdravé sezení a originální sedací pytle. Naše podnikové prodejny najdete v Praze a v Uherském Hradišti.

Sedací nábytek, židle

pohodlný nábytek, sedací nábytek, židle – Vyzkoušejte pohodlné židle, které si jistě zamilujete a nebudete chtít z nich vstát. Vybírat můžete z velkého množství tvarů barev a potahů. Jde o židle plněné speciálním materiálem umožňující velmi příjemné sezení s podporou celého těla.

Načítání trvalo 0.0729 sekund.