+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dobrá vína

Klíčová slova: víno, vína, degustace, prodej vína

E-mail: info@dobravina.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2009

Popis: Prodej vín fyzickým osobám i do gastro segmentu, online prodej a přímý dovoz vín z Francie a nabídku doplňují vína z Moravy, Itálie, Španělska, Austrálie, Chile a Argentiny. Nabízíme červená , bílá a růžová vína, Champagne, Sladká vína, Šumivá vína, BIOdynamická vína a jako doplněk - Čokoládové lanýže, knihy o víně, dárkové poukázky atd.. V nabídce naleznete také řízené degustace, winecatering, servis pro restaurace, prodej vinného skla a termoregulovatelných vinoték.

Web: www.dobravina.cz

Další související informace

Shop-vino víno pro Vás

víno, vinotéky, doutníky, monin,golf, bílé víno – Shop-vino.cz se specializuje na bílé a červené víno z exotických zemí - Austrálie, Chile, Nový Zéland. V nabídce máme i moravské víno. Kvalitní vinotéka je základem pro spravnou archivaci vína, proto nabízíme několik řad vinotéky pro všechny - BORDEX, ARTEVINO, CLIMADIFF. Sortiment doplňují ingredience na koktejly, hlavně kubánský rum, sirupy MONIN, FinestCall. Velmi oblíbenou pochoutkou je sušené maso Jerky. Milovníci doutníků zde najdou celou škálu doutníků HABANOS.

Vína pro gurmány, v.o.s.

červené víno, vína, Francie, Bordeaux, Burgundsko – Jedinečná francouzská vína apelací Grand Cru z Bordeaux a Premier Cru z Burgundska ze soukromé sbírky, které nikde jinde nekoupíte. Dále velmi kvalitní a chutná vína z Itálie, Španělska, Nového světa i z Moravy.

Moravské víno

víno, vinařství, Moravské víno, sladké víno – VÍNO ZLOMEK & VÁVRA s.r.o. je vinařství v jihovýchodní části Slovácké podoblasti v Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. V malebné krajině Moravského Slovácka okresu Uherské Hradiště se zaměřujeme na výrobu špičkových vín a vysokou kvalitu obhajujeme na řadě prestižních výstav.

Načítání trvalo 0.0874 sekund.