+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Domácí bělení zubů

Klíčová slova: bělení zubů doma, domácí bělení zubů, bělící pero

E-mail: belicipero@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. prosince 2013

Popis: Profesionální bělení zubů doma, které si můžete dovolit a opravdu funguje. Aplikace bělícím perem je snadná a rychlá. Je pouze na Vás, jestli chcete získat bělejší úsměv, který vám rozjasní tvář. Vyzkoušejte bělení, které opravdu funguje a nepoškozuje zubní sklovinu! Viditelné výsledky již po několika aplikacích!

Web: www.belicipero.cz

Další související informace

Bělení zubů DENT MEDICO

Bělení zubů – Nejefektivnějším způsobem pro zajištění zářivě bílého chrupu je podstoupit sérii jednoduchých a rychlých zákroků na klinice DENT MEDICO. Moderní metody tzv. estetické stomatologie mohou vybělit zuby až o několik odstínů.

Zářivézuby.cz

bělící pásky, bělení zubů – Také jste vždycky toužili po krásných bílých zubech, ale i přes velkou snahu se vám to nikdy nepodařilo? Případně jste nechtěli utrácet desetitisíce za kůry v zubních ordinacích? Nezoufejte, přichází totiž levnější a stejně účinné řešení, v podobě zdravotně nezávadných bělících pásek Crest, které jednoduše nalepíte na 30 minut na zuby a oni vám je postupně vybělí. Vyzkoušejte a uvidíte sami.

Bělení zubů v Ostravě

Bělení zubů v Ostravě – Jsme jeden z mála salonů působících v Ostravě ,který se výhradně specializuje na profesionální bělení zubů pomocí vysoce účinného bělicího gelu a NEJVÝKONĚJŠÍHO typu lampy.Jsme jeden z mála salonů působících v Ostravě

Načítání trvalo 0.0805 sekund.