+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Domácí telefony

Klíčová slova: domácí telefony, domácí telefon, videotelefony, vi

E-mail: Shift111@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2011

Popis: Velkoobchod s domácími telefony, telekomunikačním materiálem, strukturovanou kabeláží a datovými rozvaděči. Zastoupení výrobců LASKOMEX - domácí telefony CD-2502, RAINMANN.

Web: www.shift.cz

Další související informace

ELDECO - Elektroinstalace

Vyhřívání okapů , domácí telefony, podlahové topen – Provádíme dodávky elektro dílů a elektroinstalace vyhříváných okapů, domácích telefonů,přístupových a docházkových systémů a podlahového topení. Zajistíme revize elektroinstalace a elektrických spotřebičů.

Pečení cukroví

zemědělské družstvo, domácí curkoví, kvalitní mlék – Nabízíme svoji novou službu, pečení domácího cukroví! Pečeme cukroví na svatby, oslavy, slavnostní příležitosti, jubiliea, narozeniny. Pokud potřebujete svatební cukroví, obraťte se na nás! Čím se naše cukroví liší? Využíváme tradiční recepty k pečení pravého domácího cukroví, a to bez použití chemických přípravků. Díky vlastním přírodním ingrediencím můžeme zajistit vynikající chuť našich výrobků. Ozvěte se nám a zjistěte, jak dobré cukroví pečeme. Pořádáme pro Vás oslavy a svatby. Pečeme cukroví podle Vašich preferencí, a současně Vám nabízíme i pronájem sálu v našem družstvu i s kuchyní.

Magazín Opava

magazín opava, služby, řemesla, domácí mazlíčci – Všehochuť Opavského magazínu, možnost návštěvy kaváren, fitness center, restaurací. Magazín také nabízí poradenství, kurzy, ubytování, veškeré kvalitní služby a řemesla, projekty domů a bytů, revitalizace panelových domů.

Načítání trvalo 0.0678 sekund.