+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Domintex

Klíčová slova: cerpadla,vodarny,bila technika,sanita,svitidla,

E-mail: domintex.sk@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2012

Popis: Domintex - zariadenie do domácnosti online - predaj čerpadiel,domácich spotrebičov,kuchynských spotrebičov,bielej techniky,záhradnej techniky,sanity,svietidiel do interiéru aj exteriéru:www.domintex.sk

Web: www.domintex.sk

Další související informace

Lezeská výstroj.

výškové práce,OOPP,práce ve výškách,postroje,BOZP, – Servis pro výškové práce : prodej OOPP /postroje, slaňovací prostředky, karabiny atd./, záruční a pozáruční servis OOPP, autorizované periodické prohlídky OOPP, školení bezpečného používání OOPP, bezplatné konzultace pro optimalizaci výběru vhodného vybavení OOPP s ohledem na Vaši pracovní specializaci. Neváhejte se na nás obrátit ! Veškeré zboží uvedené v tomto internetovém katalogu lze také osobně zakoupit v prodejním skladu v Tisé, Tisá 302, 40336. Ve stejném místě si lze bezplatně zapůjčit prodávané zboží k praktickému vyzkoušení.

Svítidla, osvětlení, LED

svítidla, osvětlení, LED světla, žárovky, zířivky, – Online prodej svítidel, osvětlení, LED svítidel, lustry, halogeny, bodovky. Koupelnová svítidla, kuchyňská svítidla, venkovní osvětlení. Rychlé dodání po celé ČR.Online prodej svítidel, osvětlení, LED svítidel.

E-shop

vany, vany akrylové, vany plechové, – Vany akrylátové, plechové a z litého mramoru V našem e-schopu si můžete vybrat, mimo jiné ze sortimentu 500 van a hydromasážních systémů Marmoru, Rava a Riho.

Načítání trvalo 0.0744 sekund.