+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Domov hrou

Klíčová slova: Dřevěné puzzle, Dřevěný houpací kůň

E-mail: mirekpetras@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. prosince 2012

Popis: Náš eshop se zabývá prodejem dřevěných hraček a potřeb pro děti. Prodáváme především dřevěné tabule, dřevěné kostky, dřevěné houpací koně, dřevěné puzzle, dřevěné korálky a další dřevěné hračky a pomůcky pro nejmenší, předškoláky i školáky. Dodáváme Po praze a celé České republice. Naše zboží je pouze originální a za skvělé ceny. Těšíme se na Váš nákup v domovhrou.cz

Web: www.domovhrou.cz

Další související informace

SV3T PRODEJE

dřevěné hračky, figurky, postavičky, kočárky, – Prodej dětských hraček a kojeneckých potřeb. Textil a oděvy pro maminky. Kvalitní dřevěné hračky, postavičky, figurky, kočárky, atp. Garance nízkých cen, rychlé dodací lhůty, kvalitní zákaznický servis.

Dřevěná okna

dřevohliníková okna, dřevěné dveře, eurookna – Společnost JANOŠÍK OKNA-DVEŘE je moderní firmou specializovanou na výrobu oken, interiérových a vstupních dveří z čistě přírodních materiálů. Dvacet let, co v novodobé historii působíme na trhu, prokázalo a prokazuje odbornost, um a kvalitu práce našich dělníků a techniků. Ve výrobě využíváme nejmodernější technologie ale nezapomínáme ani na rodinnou tradici stolařské výroby s doloženou působností z roku 1926.

Dřevěné hračky

dřevěné hračky, dárky, děti, českého výrobce, – Dřevěné hračky jsou nejlepšími dárky pro děti. Nejsou dárky jako dárky, ale dřevěné hračky od českého výrobce představují pro děti to co děti potřebují ke svému rozvoji a vývoji. Dřevěné hračky jsou pro děti přijemné a děti je rádi vyhledávají. Českého výrobce zájem děti těší a vymýšlí stále nové originální hry a dřevěné hračky vycházející s české tradice. Děti pomocí hry poznávají své okolí a převádí do hry s hračkami vše co vidí a dělají jejich nejbližší i neznámí lidé. Děti se tak učí formou hry běžné každodenní činnosti a přejímají užitečné návyky pro svůj budoucí život.

Načítání trvalo 2.6557 sekund.