+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Domovníček - domácí potřeby

Klíčová slova: domácí potřeby

E-mail: domovnicek@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. z??? 2010

Popis: Jsme internetový obchod, který se zabývá prodejem domácích potřeb, kosmetiky, produktů pro zdraví a krásu. Nabízíme spousty novinek na českém trhu za příznivé ceny. Některé produkty znáte z TV reklam.

Web: www.domovnicek.cz

Další související informace

Vetroshop.cz

domácí potřeby, zahradní nářadí, zahradní nábytek – Internetový obchod www.vetroshop.cz je tradiční distributor zboží pro domácnost. E-shop je rozdělen do pěti kategorií, ve kterých si zákazníci vyberou domácí potřeby, sklo, keramiku, porcelán a nábytek. Také osvětlení pro jejich byt, skvělý bytový textil, krásné výrobky na zahradu, kvalitní ruční nářadí i nářadí na zahradu, fantastické sportovní a outdoorové vybavení, hračky pro nejmenší a hračky na zahradu. V sekci domácnost a zahrada můžete nalézt výrobky určené na zahradu a to například zahradní houpačky, zahradní nábytek, slunečníky a grily. Dále také různé vybavení do domácnosti jako komody, stoly, židle, křesla a skříně a v neposlední řadě výrobky z ratanu a ostatní nábytek. Z bytového textilu jsou to například polštáře a přikrývky, samostatně i v cenově výhodných setech, fleece deky, osušky a textil do kuchyně. Sekce nářadí a elektro je zaměřena především na ruční elektronářadí a nářadí pro zahradu. Z ručního nářadí Vás zajisté zaujmou AKU vrtačky a šroubováky, brusky, kladiva a pily různého provedení a konstrukce. Ze zahradního nářadí pak určitě kvalitní a osvědčené travní traktory, sekačky a křovinořezy. Z drobných výrobků pak zahradní postřikovače za výbornou cenu a zahradní rozvodné sloupky. Doplňkovým sortimentem je elektro, kde můžete nalézt například monitorovací systém a alarm baby monitor a pak také dětské GSM mobily. Sekce sport a outdoor obsahuje výrobky určené vyznavačům aktivního využití volného času, tj. všem sportovním nadšencům. V této sekci Vám nabízíme vybavení pro nejrůznější sportovní aktivity - batohy, stany, spacáky. Pro cyklisty doplňky pro cyklistiku. Pro fanoušky posilování kompletní sortiment fitness přístrojů. Pro ty co se rádi vozí in-line brusle a skateboardy. Pro všechny sportovce sportovní tašky a různé výrobky pro míčové sporty. Sekce zábava a hračky je určena zejména pro děti, ale samozřejmě nejen pro ně. Sekce obsahuje široký sortiment hraček určených pro děti nejrůznějšího věku, nevyjímaje ani ty nejmenší.

Bazény Delta Plecháč

bazény – Bazény, sauny či výřivé vany zajistí firma Delta Plecháč. Firma provádí výstavby i rekonstrukce bazénů a wellness od projektu po realizaci po celé ČR. Firma má více jak 12 let zkušeností a zajišťuje také kvalitní záruční a pozáruční servis.

Načítání trvalo 0.1107 sekund.