+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Doplňky do zahrady

Klíčová slova: zahradní nábytek, fontány a kašny, truhlíky

E-mail: eshop005.dobrevova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2012

Popis: V obchůdku Feng shui zahrady naleznete vše pro Vaši zahradu, ale i interiér.Fontány a kašny nabízíme v několika barevných provedeních a v několika velikostech..Zahradu Vám zkrášlí různé sochy zvířat,květináče,stylové vázy a zahradní umyvadla.Dále nabízíme schody,lemy k bazénům a další.Všechny tyto výrobky jsou vyrobeny ze ztuženého mramoru,který je stálobarevný,celoprobarvený a mrazuvzdorný,tudíž je vhodný jak k použití v exteriéru, tak interiéru.V naší nabídce naleznete i zahradní dřevěný nábytek a doplňky z masivu.Složení ztuženého mramoru: mramorová drť, mramorová moučka, bílý cement, plastifikátory,barviva,armatura.Barva: bílá, písková, patina. Rozvoz zboží: po celé České republice za smluvní ceny. Montáž: V případě Vašeho zájmu zajišťujeme odbornou montáž našich výrobků včetně povrchové úpravy - impregnace. Ceny přímo od výrobce.

Web: fengshuizahrady.obchodylevne.cz/shop/index.htm

Další související informace

Dřevěný nábytek

zahradní nábytek, dřevěný zahradní nábytek, ratano – V této kategorii si můžete vybrat z nepřeberného množství stylových jídelních židlí, křesel a stolů jak z nerezové oceli, tak i z hliníku. Případně v kombinaci - kostra z nerezové oceli, područky z teakového dřeva apod. K nerezové oceli patří samozřejmě nábytek do gastronomie, který je rovněž v nabídce nábytkářských výrobků Hartman. Kolekce plastového zahradního nábytku Vám nabídne možnost si vybrat ideální plastové křeslo, nebo židli, zahradní lehátko, slunečník včetně podstavce apod. pro Vaši zahradu a exteriér.

Zahradnidekorace.como

koryta, květináče, zahradní nábytek, teak – Jsme dodavatelé zahradních dekorací. Sortiment obsahuje i výrobky z umělého a přírodního pískovce, květináče z dubového dřeva, japonské lampy a postavy ze žuly a zahradní nábytek a terasy z exotického dřeva.

Dům a nábytek

dům a nábytek, magazín o nábytku, stavba – Tipy pro váš dům a nábytek. Rady před koupí nábytku a tipy pro váš nový domov. Tipy pro váš dům a nábytek. Rady před koupí nábytku a tipy pro váš nový domov. Tipy pro váš dům a nábytek. Rady před koupí nábytku a tipy pro váš nový domov.

Načítání trvalo 3.2796 sekund.