+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolenka v kúpeľoch

Klíčová slova: kúpele, kúpele na slovensku, slovenské kúpele

E-mail: kupelekatalogy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2012

Popis: Nechajte svoje telo ale aj myseľ oddýchnuť a navštívte jedno z mnohých kúpeľných miest na Slovensku. Kúpele na Slovensku sú na vysokej úrovni a hlavne vďaka tomu budete s pobytom spokojný. Poradíme Vám s výberom.

Web: www.kupele.biz

Další související informace

Lyžování na Slovensku

Lyžování na Slovensku, lyžování Slovensko – Pokud váháte, kam v zimě vyrazit na dovolenou, Slovensko pro vás bude dobrá volba! Slovensko nabízí přes tisíc lanovek a vleků, které nabízejí přímo ideální podmínky nejen pro lyžování, ale také pro snowboarding. Nejnavštěvovanějšími pohořími jsou Vysoké a Nízké Tatry a také Malá a Velká Fatra.

Penzion slnecny dvor

ubytování na Slovensku, ubytování v penzionu – Penzion se nachází v Malé Fatře v Jánošíkovo kraji.Ponúkame ubytování, stravování, wellness skibus a wifi.V okolí je množství turistických stezek a cykotrás.V zimních měsících je na výběr několik lyžařských středisek.

Ubytovanie, reštaurácie,r

Ubytovanie na Slovensku, reštaurácie na Slovensku – Ubytovanie, reštaurácie, relax a zábava, kultúra na Slovensku. Vyhľadajte si jednoducho svoj objekt na Slovensku a zažite čaro Slovenského cestovného ruchu. Pridajte si svoj objekt zadarmo alebo využite výhody VIP účtu.

Načítání trvalo 3.8536 sekund.