+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolenka v kúpeľoch

Klíčová slova: kúpele, kúpele na slovensku, slovenské kúpele

E-mail: kupelekatalogy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2012

Popis: Nechajte svoje telo ale aj myseľ oddýchnuť a navštívte jedno z mnohých kúpeľných miest na Slovensku. Kúpele na Slovensku sú na vysokej úrovni a hlavne vďaka tomu budete s pobytom spokojný. Poradíme Vám s výberom.

Web: www.kupele.biz

Další související informace

Ubytování na Slovensku -

ubytování na Slovensku, dovolená Slovensko – Nabízíme kvalitní ubytování v rodinném penzionu Central na Slovensku, oblast Veľká Rača. Ideální místo pro letní i zimní dovolenou, turistiku, cykloturistiku a lyžování. Naši hosté mohou po celou dobu pobytu využít služeb restaurace, posilovny a sauny.

Cestovné kancelárie

Cestovné kancelárie na slovensku, Cestovné kancelá – Neviete, kde ztrávít dovolenku alebo ktorú cestovná kancelária si vybrať? Na našom webe nájdete veľa užitočných informácií o cestovných kanceláriách na slovenské, ktoré Vám uľahčia život a pomôžu si správne vybrať.

Penzion slnecny dvor

ubytování na Slovensku, ubytování v penzionu – Penzion se nachází v Malé Fatře v Jánošíkovo kraji.Ponúkame ubytování, stravování, wellness skibus a wifi.V okolí je množství turistických stezek a cykotrás.V zimních měsících je na výběr několik lyžařských středisek.

Načítání trvalo 3.4635 sekund.