+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevěné šachy Zahradní šachy - Exkluzivní šachy.cz

Klíčová slova: Dřevěné šachy, zahradní šachy, stolní hry

E-mail: mirekpetras@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2012

Popis: Náš eshop Vám nabídne kvalitní dřevěné šachy, zahradní šachy a další stolní hry, které se ručně vyrábějí na ostrově Jáva. Vyberte si Váš originální dárek! Naše společnost GiantChess.com se zabývá výrobou všech částí šachu a šachových her, například : šachové figurky, šachovnice, šachové stoly, šachové doplňky, atd.. Společnost GiantChess.com se nachází na ostrově Java v Indonesii, který je výjimečný a známy autentičnosti svých produktů, které jsou vyřezávány z originálního dřeva jménem teak.

Web: www.exkluzivni-sachy.cz/

Další související informace

Hračky pro kluky i holky

společenské, didaktické, deskové, stolní hry – Internetové hračkářství s širokým výběrem sortimentu jak pro holky, tak pro kluky. Společenské a didaktické hry, plyšáci, kočárky, panenky, autodráhy, stavebnice a mnoho dalšího. Tak neváhejte a navštivte náš e-shop.

KlubVína.cz - wine club

vinný klub, wine club, víno, vína, degustační klub – KlubVína.cz je zásilkový vinný klub (wine club). Každý měsíc připravujeme ve spolupráci se zkušenými sommeliéry degustační balíčky vín z těch nejzajímavějších vinařských oblastí z celého světa. Naši členové tak získávají pohodlný způsob, jak si vychutnat skvělá vína s minimem úsilí a přitom objevovat stále nové krásy vinařského světa.

Načítání trvalo -99.55 sekund.