+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevěné zahradní houpačky

Klíčová slova: Houpačky, zahradní houpačky, dřevěné houpačky

E-mail: sevcikova@advertising-media.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2011

Popis: Nabízíme široký sortiment zahradních houpaček v exkluzivním provedení pro vaši zahradu a terasu. V nabídce máme dřevěné zahradní houpačky, kovové zahradní houpačky a exkluzivní řadu dřevěných houpaček, které oživí vaši zahradu. Houpačky jsou vyrobeny z exotických dřevin nebo smrkového dřeva.

Web: www.e-houpacky.cz

Další související informace

Hřistě z Douglasky

Douglaska,dětská hřiště,skluzavky,houpačky,dětské – Nabízíme dětské dřevěné hřiště Douglaska, Sibiřský modřín s minimální údržbou. Dále dodáváme levnější variantu pro dětská hřiště Severský smrk nebo kombinace, skluzavky, houpačky. Dětská hřiště mají vysokou životnost a povětrnostní odolnost.Prodáváme hladce hoblované kvalitní sušené dřevo s certifikátem kvality od výrobce. Sestava se sušeného Severského smrku je vhodná pro kvalitní nátěr a zachová si hladký povrch. Pro ukotvení dětské sestavy doporučuji použít zemní vruty Krinner, které umožňují snadnou údržbu trávníku pod sestavou, ukotvení ve svahu a zvyšují životnost dřeva.

Zahradní rádce

Zahradní nábytek, architektura zahrady, dětská zah – Internetový magazín Zahradní rádce, magazín nejlepších produktů, výrobků a služeb pro zahradu. Zahradní nábytek, architektura zahrady, dětská hřiště, zahradní technika, skleníky a zimní zahrady, pergoly, terasy, chalupy, bazény, jezírka, studny.

Dodávka plynu

plyn, srovnání cen plynu, dodavatelé plynu – V uplynulých letech začali lidé měnit své dodavatele plynu, snaží se tak uspořit co nejvíce peněz na položce, u které to není nemožné. Ročně se změna dodavatele plynu eviduje u několika desítek tisíc domácností.

Načítání trvalo 0.0567 sekund.