+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevo-door Palubkové d

Klíčová slova: dveře, dveře palubkové, palubkové dveře, interiér

E-mail: info@drevo-door.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2013

Popis: Prodej dveří palubkových, interiérových a venkovních včetně zárubních obložkových a rámových. Nabízíme také včelí úly teplené nebo neteplené za bezkonkurenční ceny. Zajišťujeme dopravu zboží po celé ČR.

Web: drevo-door.cz

Další související informace

DekoracniPrvky.cz

dekoracni prvky, lišty, interiér, exteriér – Velkoobchod a maloobchod s dekoračními ozdobnými prvky interiéru a fasád z polyestyru, polyuretanu a sádry. Ozdobné lišty, rozety, římsy, pilastry, sloupy, konzole, šošky, dekorativní omítky a další.

KSENA spol s.r.o. - rekon

rekonstrukce, přestavba, interiér, zedníci, – Provádíme rekonstrukce a přestavby interiérů – domů, bytů, koupelen, podkroví. Zajistíme obkladačské, zednické, sádrokartonářské a další řemeslné práce, včetně odvozu suti a stavebního odpadu. Zajišťujeme kompletní rekonstrukce interierů - zednické, dlaždické a obkladačské práce, bourací a sádrokartonářské práce. Na základě Vašich požadavků, případně pokynů Vašeho projektanta či architekta Vám dodáme kompletní stavební práce, od bourání starého zdiva a obkladů, po dláždění a obklady a suché i tradiční zdění. Samozřejmostí je zajištění odvozu suti a stavebního odpadu. S realizací vždy souvisí stěhování a kompletní úklid - mytí oken, dveří, podlah, čištění koberců a jiné práce, které lze u nás také objednat.

Alpha Rezidence Nábytek

alpha, alpharez, rezidence, rustikální, holandský, – Alpha Rezidence. Nabízíme holandský a rustikální nábytek. U nás koupíte stěny, skříně, soupravy, jídelní stoly, konferenční stolky, židle, komody, skříně, lampy a mosazné i jiné doplňky k rustikálnímu nábytku.

Načítání trvalo 0.5030 sekund.