+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřezy Teka

Klíčová slova: dřezy,teka

E-mail: callcentrum@drezyteka.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2013

Popis: Zajišťujeme záruční i pozáruční servis, ale především jsme schopni zajistit na značku Teka výrazné slevy a rychlé dodání. Zavolejte a informujte se na akce se značkou Teka - získáte tak možnost pořídit si Teka dřez či baterii velice levně, v případě setu Teka dřez baterie dokonce nejlevněji na internetu.

Web: drezyteka.cz

Další související informace

SPEKTRUM

kuchyně,nábytek,vestavné skříně,dřezy,spotřebiče – Nabízíme kuchyňské linky jak sektorové,tak na míru v nejlepší možné kvalitě.Kuchyně i nábytek na klíč.Projekty kuchyní 3D zdarma,jejich realizaci i kompletní vybavení včetně spotřebičů.Možný propočet Vámi dodaného návrhu,věrnostní slevy na veškerý nábytek

Bazény Delta Plecháč

bazény – Bazény, sauny či výřivé vany zajistí firma Delta Plecháč. Firma provádí výstavby i rekonstrukce bazénů a wellness od projektu po realizaci po celé ČR. Firma má více jak 12 let zkušeností a zajišťuje také kvalitní záruční a pozáruční servis.

Blanco dřezy baterie

blanco,dřezy – Poskytujeme poradenství při výběru Blanco dřezů a baterií. Jedině správnou kombinací můžete dosáhout očekávaného efektu skvělého designu, kvality a vhodné pracovní plochy ve vaší kuchyni. Blanco dřezy a baterie jsme jako jedni z mála prodejců schopni dodat již do 3 dnů od objednání. Navíc našim zákazníkům nyní nabízíme Blanco levně. V případě objednání Blanco setu, tedy Blanco dřez baterie nejlevněji.

Načítání trvalo 0.3402 sekund.