+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Drixon group s.r.o.

Klíčová slova: SYRO TECHNOLOGIES Ltd, fototerapie, BioBeam 940,

E-mail: info@biobeam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. z??? 2008

Popis: Společnost Drixon group s.r.o. je výhradní dovozce zdravotní techniky pro fototerapii. Námi dodávané přístroje podněcují procesy spouštějící léčivé pochody ve tkáních a urychlují hojení. Jedná se o velmi účinnou léčbu organismu.

Web: www.biobeam.cz

Další související informace

Biobeam 940

Biobeam 940, Biobeam 660 – Bio Beam 940 je vysoce účinný terapeutický systém určený pro bezbolestnou léčbu pohybového aparátu bez vedlejších účinků. Využívá vlastní, patentově chráněnou technologii léčebných vlastností infračerveného paprsku jedné vlnové délky 940nm, která je účinná při léčbě pohybového aparátu.

iPhone, iPad ... Zdarma!

affiliate marketing, iPhone 4, iPad 2, iPod, Mac – Nový typ reklamy - affiliate marketing vám dá nový iPad 2, iPhone 4 a mnoho dalších vymožeností (notebooky, navigace, mobilní telefony, iPody, ...) Na těchto stránkách zjistíte, jak tento systém funguje.

Vyhraj iPhone 4S za 1 SM

iphone 4s, iphone, vyhraj iphone za 1 sms, sms so – Zašli jedinou SMS a vyhraj iPhone 4S 16 GB. Zašli 1 SMS a hned se dozvíš jestli jsi vyhrál. www.iphone-4s.cz. Zašli jedinou SMS a vyhraj iPhone 4S 16 GB. Zašli 1 SMS a hned se dozvíš jestli jsi vyhrál. www.iphone-4s.cz.

Načítání trvalo 3.3216 sekund.