+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Držáky na TV a monitory

Klíčová slova: TV držák, televizní držák, držáky na TV, TV stojan

E-mail: info@drzakyastolky.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2011

Popis: Široká nabídka držáků, stojanů a stolků na TV a monitory, držáky na reproduktory, stojany na reproduktory... Velkoobchodní a maloobchodní prodej. Vše skladem, okamžitá expedice. Odborné poradenství rychle a zdarma.

Web: www.drzakynatv.cz

Další související informace

Nova cz

nova cz, tv nova, televizní noviny, televize – Nova Cz je komerční televizní kanál, který patří mezi naše nejoblíbenější televizní kanály. Iformace, pořady, osobnosti. Asi nejoblíbenějším pořadem NOVA cz jsou Televizní Noviny, které Vás čekají každý den o půl osmé večer. Dozvíte se nejrůznější novinky z domova i ze světa. Dalším oblíbeným pořadem je seriál ulice, který můžete sledovat každý všední den od půl sedmé... Každé úterý a čtvrtek můžete naladit ve 20:00 na NOVA cz seriál Ordinace v růžové zahradě, který zapůsobí na ne jedny emoce.

TV program - Prográmek.cz

tv program, televizní program – Televizní program s možností hlídat začátky pořadů. TV program, s kterým váš oblíbený pořad již nezmeškáte. Podrobné popisy filmů a seriálů, anotace k pořadům a pro registrované uživatele bonusové služby.

Načítání trvalo 0.0624 sekund.