+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DynaPep Energy

Klíčová slova: dynapep, energie, adrenalin, B12, nanotechnologie,

E-mail: dynapep@dynapep.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervna 2010

Popis: Vzorek zdarma pro všechny členy na Facebooku http://www.facebook.com/group.php?gid=225978538412 DynaPep™ micro-shot v objemu 4ml (jedna kávová lžička), poskytuje postupně uvolňovanou suspenzi, která zajišťuje tělu dlouhotrvající přísun energie a adrenalinu. Revoluční produkt 21.století bez cukru, sodíku a kalorií, vyroben pomocí nanotechnologie z aktivních přírodních zdrojů, obsahuje vitamín B12. Všem členům skupiny Dynapep Czech, letní ampulka Dynapep grátis. Jakožto člen si o vzorek napište na facebook@dynapep.cz, předmět emailu:Vzorek, do emailu uveďte Váš FB nick a doručovací adresu.

Web: www.dynapep.cz

Další související informace

NANOIMPREG spol. s r.o

Nanotechnologie, ochranné nástřiky, ochrana fasád – Provádíme profesionální ochranné nástřiky nejmodernější Nanotechnologií na všechny známé povrchy a materiály které máme v nabídce. Jsme připraveni jednat a řešit o zakázce v případě zvláštních nebo jinak netradičních povrchů materiálů dle dalších specifikacích zákazníka přímo na místě, kdy provedeme sondu pro zjištění struktury a složení daných ploch,materiálů a povrchů.

Sport adrenalin

sport, adrenalin, moto – Ať už si chcete užít rychlou adrenalinovou jízdu nebo pomalou vyjížďku krajinou, nikdy nezapomínejte na prevenci a pořiďte si kvalitní výbavu, která odpovídá stylu vaší jízdy. Vždy je třeba mít na zřeteli, že můžete jezdit naprosto bez chyby, ale nejste na silnici sami.

Na energie - poradenství

elektřina, plyn, energie, úspora, poradenství – Vyhlásili jsme válku vysokým poplatkům za energie. Přicházíme se zcela novým konceptem tzv. hromadné úspory. Zapojte se i Vy do energetické revoluce a ušetřete zbytečné výdaje za elektřinu a plyn! Vše zdarma a jednoduše.

Načítání trvalo 3.4872 sekund.