+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

E-CIGARETA ELGIGARS

Klíčová slova: elektronická cigareta, e-cigareta, el cigareta

E-mail: eshop@elcigars.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. kv?tna 2012

Popis: Elcigars se zabývá prodejem a distribucí e-cigaret, elektronické dýmky a náplní do e-cigaret. Elektronická cigareta je levnější, zdravější, neobsahuje dehet a nezpůsobuje rakovinu. E-cigarety skladem v eshopu elcigars.cz - zboží expedujeme do 24h.

Web: www.elcigars.cz

Další související informace

Elektronická cigareta

elektronická cigareta, e-cigareta – Kuřte zdravě, kuřte elektronicky, oficiální pobočka Royal Smokers v ČR. Elektronická cigareta se skládá ze tří hlavních částí: baterie, atomizér (rozprašovač) a náplň. Baterie zajišťuje chod elektronické cigarety. Napájí atomizér, který při potáhnutí vytváří páru z tekutiny, kterou dodává náplň. Atomizér je řízen mikroprocesorem. Vše proběhne stejně tak, jako při potáhnutí z běžné cigarety. Baterie jsou dobíjecí. Na špičce je umístěno diodové světlo, které se při potáhnutí plynule červeně rozsvítí a dodává tím efekt zapálené cigarety. Náplně se po vypotřebování mění za nové, nebo se mohou znovu doplnit tekutinou (e-liquidem). Záleží na druhu a modelu elektronické cigarety.

Elektronická cigareta

elektronická cigareta, e-cigareta, e-liquid – Elektronické cigarety a příslušenství. Nabídka zahrnuje startovací sady elektronických cigaret i e-liquidy s různými příchutěmi a náhradní atomizéry. Elektronická cigareta zakoupená v našem eshopu je uvedena na trh v ĆR. E-liquidy jsou nabízeny v různých objemech. Zboží zasíláme z ĆR i na dobírku.

E-liquidy za nejlepší ceny

elektronická cigareta, e-liguid, cartomizér – Naše elektronické cigarety, e-liquidy, cartomizéry a ostatní zboží je ve špičkové kvalitě, kterou Vám zaručují řádné certifikáty. Doručení do ČR a SR, opravna baterií a automizérů, kamenné pobočky v Ostravě a Opavě.

Načítání trvalo 0.1011 sekund.