+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

e-porcelán.cz

Klíčová slova: porcelán, talíře, hrnky, šálky, konvice, nádobí

E-mail: netrh@eporcelan.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. srpna 2008

Popis: On-line prodej kvalitního porcelánového nádobí světových značek. Profesionální porcelán do Vašeho podniku i domova. V našem e-shopu je pro Vás připraven porcelán světových značek G.Benedikt - tradiční český výrobce, Suisse Langenthal, Bopla! a Lilien Austria. Od klasických tvarů až po ryze atypické, navržené slavnými výtvarníky.

Web: www.eporcelan.cz

Další související informace

Keramika PENTOLINO

Keramika,porcelán,kamenina,mísy,vázy,talíře,hrnky – Prodej kvalitní italské keramiky,porcelánu,kameniny a bytových doplňků. Veškeré keramické produkty, jako jsou hrnky, talíře, vázy a mísy jsou ručně malované a zdobené. Naše zboží je vhodné jak pro restaurace tak i pro domácnost.Naše firma je výhradním dovozcem VBC Casa pro ČR.

Čaj a káva - Oxalis

čaje, káva, konvice, hrnky, čajové potřeby – Oxalis vyrábí a nabízí nejkvalitnější čaje, kávu, čajové soupravy a čajové příslušenství z celého světa. Můžete u nás koupit například černé, zelené, žluté, bílé, bylinné a exotické čaje, kávu, čajové konvice, hrnky a potřeby.

Smalt Oli

smalt, smaltovaný, smaltový, hrneček, konvice, nád – Prodej smaltových hrnečků, smaltovaných konvic a čajníků, smaltovaného nádobí, cedníků, pánviček, cukřenek, smaltových obrázků a smaltových šperků - naušnic, náhrdelníků a náramků s autorskou kresbou.

Načítání trvalo 0.0626 sekund.