+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

e-shop - krby, kamna, kac

Klíčová slova: krby, kamna, kachlová kamna, sporáky, litinová

E-mail: kamna-podebrady@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. kv?tna 2012

Popis: Prodáváme krbové vložky, kachlová kamna, teplovodní kamna, teplovodní krb, pizza pec, sporáky, materiály pro stavbu krbů, příslušenství ke krbu, kouřovody, izolační materiály, akumulační materiály. V nabídce je také vysokoteplotní malta, lepidlo, kamnářská omítka, krbové mřížky, girl, pec na pizzu, sporákové kování, horkovzdušné rozvody a ventilátory.

Web: www.krby-kamna-szekely.cz

Další související informace

Alpha Rezidence Nábytek

alpha, alpharez, rezidence, rustikální, holandský, – Alpha Rezidence. Nabízíme holandský a rustikální nábytek. U nás koupíte stěny, skříně, soupravy, jídelní stoly, konferenční stolky, židle, komody, skříně, lampy a mosazné i jiné doplňky k rustikálnímu nábytku.

Bazény Delta Plecháč

bazény – Bazény, sauny či výřivé vany zajistí firma Delta Plecháč. Firma provádí výstavby i rekonstrukce bazénů a wellness od projektu po realizaci po celé ČR. Firma má více jak 12 let zkušeností a zajišťuje také kvalitní záruční a pozáruční servis.

Expos Heating a.s.

náhradní díly na kotle, sporáky, bojlery – Jsme největší český dodavatel náhradních dílů na kotle, sporáky, bojlery, topidla, akumulační kamna, Dakon, Mora, Gorenje, Karma, DZD Dražice, Tatramat, Protherm, Thermona, Ariston a dalších. www.iexpos.cz

Načítání trvalo 0.0848 sekund.