+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

E-shop magnety

Klíčová slova: magnety, magnetický separátor, magnetická folie

E-mail: register@magnet-technology.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?nora 2011

Popis: SOLLAU s.r.o. vyrábí a prodává magnetické separátory, magnety, magnetické čočky, magnetické folie, břemenové magnety, magnety pro sběrné suroviny, magnetický čeřič plechů, magnetická metla, detektory kovů, neodymové magnety a feritové magnety.

Web: www.magnet-technology.cz

Další související informace

Folie - Plachty

folie, plachty, bazénové plachty, folie na bazény – Vyrábíme, sváříme folie a plachty na bazény, foliovníky a zahradní jezírka i na míru dle zadaných rozměrů zákazníkem. Prodáváme krycí a stínící sítě na pískoviště, pergoly, lešení, ploty a pod. krycí plachty atd.

Tónování autoskel

tónování autoskel, tónování skel, folie na okna, f – Výběrem firmy z našeho webu si můžete být jisti skutečnou kvalitou provedené práce garantovanou také společností Autofolie Praha s.r.o. U nás naleznete jen ty nejlepší společnosti pro vaši absolutní spokojenost.

MAGFORMERS - kreativní m

Magformers magnetická stavebnice, chytré stavebni – Nabízíme kreativní magnetické stavebnice pro děti 2-15 let. Magformers je uznávanou didaktickou pomůckou nejen v MŠ - učení barev a tvarů, jemná motorika, prostor. představivost. Postavíte stovky aut, raket, robotů atd.

Načítání trvalo 0.0564 sekund.