+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

E-shop s elektronikou

Klíčová slova: Počítače,Eshop, notebook

E-mail: info@cz-trade.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ??jna 2008

Popis: E-shop s elektronikou a výpočetní technikou. Špičkové PC sestavy, notebooky, kapesní počítače, monitory,Tiskárny, PDA, Software, MP3 přehrávače, DVD/Divx přehrávače, Digitální foto-video a mnoho dalších.

Web: www.cz-trade.ekatalog.biz

Další související informace

AAA notebooky

notebook, notebooky, notebook levne – Vyberte si levný notebook. Poradíme vám, na co je dobré se při jeho výběru zaměřit. Vyjmenujeme si jeho kladné vlastnosti, které srovnáme se stolním počítačem. Upozorníme na levné notebooky a časté reklamní triky.

Madrace

matrace, matrace akcia – Informácie ako si správne vybrať matrac. Bolesti a stuhnuté chrbtové svaly sú častými následkami nevhodného matraca. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového matraca, mali by ste tak spraviť v špecializovanej predajni, kde Vám školení predajcovia odporučia typ, ktorý doslova „sadne na mieru“ Vašim požiadavkám a potrebám.

Opravy,servis PC

notebook servis, opravy, opravna, servis notebooků – Opravíme Váš notebook. Přijímáme všechny značky a typy notebooků. Zajistíme výměnu vadných komponent i servis softwaru (instalace, odvirování apod.). Servis notebooků provádíme na úrovni komponent, tzn. neměníme hned celé součástkové obvody (jednoduché, ale drahé řešení), ale snažíme se opravit jednotlivé součástky. Ušetříte tak až 1/2 ceny nové základní desky.

Načítání trvalo 0.0574 sekund.