+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

E-shop se cvičnými draky

Klíčová slova: trainer kite,radsails,cvičný drak

E-mail: jangrew@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ledna 2013

Popis: Trainer Kite je druh draka, který je určen pro cvičné účely. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších druhů draků, je to především proto, že je určen pro středně pokročilé kitery. Vyberte si draky v našem E-shopu.

Web: trainerkite.wordpress.com/

Další související informace

SK8wave Skateshop

skateshop, skate, plavky, roxy, billabong – Skateshop s online prodejem skate oblečení značek Roxy, Quiksilver, Etnies, Animal, Billabong, Volcom, Ripcurl a jiné. Sk8wave Skate shop online zavádí 50% slevy na plavky a šortky značek Billabong, Roxy a Ripcurl. Spousta zajímavého oblečení za velmi lákavé ceny. Sekce outelotové oblečení.

Laskys - povlečení

povlečení, koberec, matrace,e-shop – E-shop - nabízíme kvalitní povlečení z bavlněného saténu a krepu, froté prostěradla, zdravotní matrace, lamelové rošty, antialergické polštáře a přikrývky, kusové koberce shaggy s moderními vzory.

Eshop se cvičnými kity Radsails Evo

radsails evo,radsails,cvičný drak – Cviční draci jsou hitem, který si oblíbily miliony lidí po celém světě. Jedná se o úžasný způsob, jak si vyzkoušet ovládání středně velkého kitu, díky kterému se lze snadno naučit ovládat i velký kite.

Načítání trvalo 0.4051 sekund.