+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

E-shop Zlatnictví Noemi

Klíčová slova: šperk, hodinky,prsten, diamant, briliant

E-mail: eshop@zlatnictvinoemi.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?nora 2010

Popis: Internetový obchod se zlatými a stříbrnými šperky, diamantové šperky, snubní a zásnubní prsteny - zlaté šperky ručně vyráběné, šperky z chirurgické oceli, hodinky značek Casio, Foibos, Q&Q, Prim a další... Vše za výhodné ceny!

Web: www.eshop.zlatnictvinoemi.cz

Další související informace

Diamanty Booler

barva diamantu, briliant, cena diamantu, diamant, – Internetový obchod s diamanty (brilianty). Diamanty mohou být použity jako výnosná investice či jako ozdoba do šperku. Rádi poradíme s nákupem, případně sestavíme celé portfolio diamantů s ohledem na Vaše záměry.

Hodinky Prim

Hodinky Prim, hodinky, náramkové hodinky – Hodinky Prim si oblíbily celé generace Čechů, kteří je dostali jako své první hodinky. Díky kompletní restrukturalizaci přežila značka Prim nástup kapitalismu a dnes se zaměřuje na omezené kolekce a zakázkovou výrobu.

Mobilní Telefony

mobil, hodinky, kamery, elektro – Nabízíme převážně zboží, které je dováženo z Hong Kongu. Splňuje Osvědčení o jakosti CE, bez kterého zboží nelze v EU prodávat Naším cílem je: - Dokonale se orientovat v našem oboru a díky tomu profesionálně, vstřícně a ochotně vyřešit přání a potřeby zákazníka. - Morální a rovné jednání je pro nás prioritou i závazkem nejen vůči zákazníkům, ale i vůči ostatním partnerům. - Dodávat zákazníkům zboží podle jejich představ a potřeb za bezkonkurenční cenu.

Načítání trvalo 0.6098 sekund.