+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

E-sperky - moderní šperky

Klíčová slova: šperky, ocel, stříbro, prsteny, náušnice, zdarma

E-mail: Petyssek@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2008

Popis: E-shop nabízí kvalitní šperky za bezkonkurenční ceny - chirurgická ocel, stříbro, Swarovski crystal, magnetické, pozlacené, postříbřené, štrasové výrobky a bižuterie. Široký sortiment prstenů, náušnic, náramků, řetízků, náhrdelníků, přívěsků a piercingů.

Web: www.e-sperky.eu

Další související informace

Online-levne.Cz

Šperky, Přívěsky, Náramky, Prsteny, Náušnice – Kvanta levného zboží - parfémy, šperky, produkty pro Vaše zdraví či krásu a mnoho dalších. Jedná se pouze o kvalitní zboží za dobrou cenu. Časté akce a slevy na všechny produkty. Přijďte se přesvědčit sami...

Tecalli.cz - Velkoobchod

šperky, ocel, ocelové šperky, zlaté šperky, stříbr – Nabízíme originální ocelové šperky - náušnice, náramky, přívěsky, prsteny a náhrdelníky. Naší specializací jsou šperky z chirurgické oceli s krystaly Swarovski. V našem e-shopu může nakupovat každý, kdo má zájem o naše šperky. Již od roku 1996 nabízíme mnoho originálních modelů, které najdete jen pod naší značkou Tecalli jewels - TEC. Nabízíme výbornou kvalitu a servis za skvělou cenu. Jsme jedna z mála firem, která šperky i vyrábí a navrhuje své vlastní kolekce a nejen dováží.

Stříbrné náušnice

Stříbrné prsteny, náušnice, prsteny, řetízky, ocel – Prodáváme celou škálu stříbrných šperků jako jsou prsteny, stříbrné náušnice, ocelové náramky, stříbrné řetízky, přívěsky a jiné, za velmi příjemné ceny. Prohlédněte si naše stříbrné i ocelové šperky.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.