+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

A je tu nové ELEKTROPETR

Klíčová slova: Pračka, sporák, televize, DVD, počítače, splátky,

E-mail: z-eltex@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. prosince 2008

Popis: Totální výprodej skladu!!! Pračky, sporáky, lednice, televize, DVD, digitální foťáky,počítače,satelitní komplety mobily ... Odvoz do 50km zdarma až do bytu!! Prodej na splátky!! Instalace a převedení zdarma!!

Web: www.elektropetr.websnadno.cz

Další související informace

KZ system

EZS,CCTV,EPS,STA,Kamerové systémy, – Kamerové systémy CCTV, zabezpečovací systémy EZS, elektronické požární systémy EPS, ozvučovací technika, systémy STA, telekomunikační technika, docházkové a přístupové systémy, systém strukturované kabeláže, elektro práce, STA

Příslušenství pro mobilní

mobilní telefony, mobily, příslušenství, baterie, – V našem e-shopu efecto.cz naleznete širokou nabídku příslušenství pro mobilní telefony. Nabízíme baterie, nabíječky, paměťové karty, handsfree a držáky pro mobily značek Nokia, Sony Ericsson, Samsung, LG a mnoho dalších.

Blackvue.cz

Blackvue, DR400G-HDII, auto kamery, auto kamera, – Prodej kvalitních auto kamer (černých skříněk) určených do automobilu pro nahrávání obrazu a zvuku a zobrazení buď přímo na displeji kamery, nebo na monitoru PC. Černou skříňku můžete zakoupit v našem e-shopu za přijatelnou cenu. Auto kamera je vhodná pro řidiče z povolání, pracovníky bezpečnostních složek, bezpečnostních agentur, ale i pro milovníky adrenalinu za volantem, závodní jezdce a automobilové fanoušky.

Načítání trvalo 0.1576 sekund.