+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

A je tu nové ELEKTROPETR

Klíčová slova: Pračka, sporák, televize, DVD, počítače, splátky,

E-mail: z-eltex@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. prosince 2008

Popis: Totální výprodej skladu!!! Pračky, sporáky, lednice, televize, DVD, digitální foťáky,počítače,satelitní komplety mobily ... Odvoz do 50km zdarma až do bytu!! Prodej na splátky!! Instalace a převedení zdarma!!

Web: www.elektropetr.websnadno.cz

Další související informace

PocitaceZaBabku

repas, notebooky, počítače, Pavilion, Vaio, LCD – Internetový obchod s výpočetní technikou. Repasované i nové počítače, notebooky, tiskárny, LCD monitory. Pravidelné výprodeje notebooků HP Pavilion, Sony Vaio, Fujitsu-Siemens a Acer. Přímý dovoz notebooků a počítačů.

RESMARS

autoelektrika, elektronika, počítače,oprava – Stránky zabývající se výrobou,ůpravou,výrobou,opravou,montáží-elektroniky, elektrotechniky,autoelektriky,pc, spotřební elektroniky, zákazkový vývoj drobných elektronických zařízení. Dále pak ůpravy domovní elektroinstalace, montáže doplnků do automobilů apod...

Didaktik družstvo

elektronika, elektronické součástky, LED, – Velkoobchod, maloobchodní prodej a e-shop elektronických součástek jako jsou rezistory, kondenzátory, diody, tranzistory, optoelektronické součástky, LED, IO, konektory, relé, transformátory, multimetry, nářadí, akumulátory a baterie, konstrukční prvky, krabičky, kabely, elektronické stavebnice , zdroje, nabíječky akumulátorů jakož i množství výrobků pro domácnost a zábavu.

Načítání trvalo 0.0536 sekund.