+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektro KOSCOM

Klíčová slova: elektro, elektronika, elektro zboží, audio video

E-mail: napistenam@elektro-koscom.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. kv?tna 2009

Popis: Internetový a kamenný obchod s elektronikou Elektro KOSCOM. Široký výběr audio-video, elektro zboží, digitálních fotoaparátů, kancelářské techniky, GPS navigací, MP3 přehrávačů a další elektroniky mnoha značek.

Web: www.elektro-koscom.cz

Další související informace

E & R elektro

LG,OVB,elektro – Firma E & R elektro se zabývá prodejem domácích spotřebičů (chladničky, mrazničky, pračky, vysavače, mikrovlnné trouby), video techniky (DVD přehrávače, domácí kina, LCD a plazmové TV), audio techniky (mikrověže, minivěže, autoradia), PC komponentů a mobilních telefonů. Společnost nabízí výrobky především značky LG, dále například Philips, Sanyo, Rowenta nebo Genius. Zboží lze zakoupit v maloobchodní prodejně, objednat telefonicky a e-mailem nebo si vybrat v internetovém obchodě. Firma E & R poskytuje servis veškeré spotřební elektroniky a domácích spotřebičů. Společnost je zároveň autorizovaný servis značek LG a OVB. Součástí služeb společnosti je také instalace jakýchkoliv výrobků. Zákazníci E & R elektro jsou zvýhodněni slevou a termínem montáže.

Adamos.cz eshop - žárovky

elektro, žárovky, svítidla – Elektro prodej žárovek, svítidel, nářadí pro kutily, interiérové lampy a mnoho dalšího. Jsme tu pro Vás každý všední den. Rozvoz po celé ČR, do zahraničí po domluvě. Zboží za super cenu, můžete objednávat pomocí našeho eshopu.

Elektronické súčiastky

Elektronické súčiastky, elektronika, predaj – Hľadáte elektornické súčiastky online? Navštívte náš eshop zameraný na elektornické súčiastky a určite nájdete súčiastku ktorú hľadáte. Najširšiu ponuku diód, plošných spojov, tranzistorov, odporov a oveľa viac súčiastok nájdete jedine u nás.

Načítání trvalo 0.1513 sekund.