+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kabelky z rejnočí kůže

Klíčová slova: peněženky, kabelky, opasky, šperky, mořské perly

E-mail: info@rejnok-zbozi.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2011

Popis: Internetový obchod Rejnok s luxusními peněženkami, kabelkami a opasky z exotické rejnočí a hadí kůže. Najdete zde také šperky z pravých mořských perel, náhrdelníky se žraločími zuby, orchideje ve zlatě a zapalovače z rejnočí kůže.

Web: www.rejnok-zbozi.cz

Další související informace

Tembo.cz - Obchod africký

Afrika, šperky, dárky, hračky, kabelky, bytový tex – Obchod s Africkým zbožím, ručně dělané Fair Trade výrobky vyrobené v Namíbii ve Wake Centru, Člověk v tísni. Obchod s Africkým zbožím, ručně dělané Fair Trade výrobky vyrobené v Namíbii ve Wake Centru, Člověk v tísni.

Mandala

korálky, rokajl, materiál, šperky, bižuteria, vinu – Internetový obchod s materiálem na tvorbu šperků. Korálky (skleněné, dřevěné, plastové...), kovodíly, šňůrky a další navlékací materiál, dráty, polodrahokamy, mušle a perleť, pomůcky atd.. Návody, soutěže, inspirace pro vaši tvorbu.

Tašky Zuzek

tasky, kabelky, penezenky, doplnky – Eshop, ve kterém si zejména ženy a dívky najdou tu svou tašku, kableku, nebo jiný stylový modní doplněk. Zde zakoupíte také doplňky a tašky se vzory lebek či srdiček, spousty nezvyklých a originálních vzorů, jaké v obchodě neseženete. Přijďte se mrknout a nebudete litovat.

Načítání trvalo 0.0840 sekund.