+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Liloma s.r.o., Mobilplane

Klíčová slova: Mobilní telefony, on-line prodejci, eshop, elektro

Datum vloľení do katalogu: 19. ledna 2010

Popis: Spolehlivý e-shop se širokým sortimentem mobilních telefonů a příslušenství značek Nokia, LG, Samsung, Sony Ericsson, HTC a dalšími. Patříme mezi nejlevnější na trhu. Prodej i na splátky. Většinu zboží držíme skladem a expedujeme do 48 hodin.

Web: www.mobilplanet.cz

Další související informace

mobil3a.cz

mobilní telefony, mobily, nokia, sony ericsson, lg – Specializovaný e-shop pro mobilní komunikaci. Široká nabídka mobilních telefonů, veškerého příslušenství, GPS navigací a MP3 přehrávačů. Doprava po celé ČR, možnost osobního odběru v kamenné prodejně.

KatalogMobilu.cz

Mobilní telefony, mobily, komunikátory, mda, pda, – Katalog Mobilů je největší databází mobilních telefonů na českém internetu. Najdete zde aktuální i starší modely značek Nokia, Sony-Ericsson, Samsung, Motorola a další prodávající se v tuzemsku a také řadu mobilních telefonů, na které u nás v oficiální prodejní síti nenarazíte. Náš katalog slouží v první řadě k usnadnění orientace v dynamicky se měnícím prostředí mobilní komunikace a nabízí podrobné parametry jednotlivých modelů, obrázkovou galerii a další užitečné informace. Uživatelé mají možnost diskutovat o mobilních telefonech prostřednictvím našeho fóra.

Načítání trvalo 0.0559 sekund.