+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Luxusní nábytek Cantori

Klíčová slova: Luxusní italský nábytek, italský design,

E-mail: info@cantori.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. kv?tna 2011

Popis: Luxusní italské interiéry, nábytek, doplňky, stoly, osvětlení. Showroom, světoznámé interiérové značky CANTORI. jediný ve střední Evropě. Přijďte se sami přesvědčit o jedinečnosti a vysoké kvalitě produktu. Potřeby a přání našich klientů jsou na prvním místě a snažíme se přesně zjistit, čeho konkrétně chcete úpravou interiéru dosáhnout. Klademe velký důraz na detail a na praktické využití prostoru. Pomůžeme Vám vytvořit prostor, který bude nejen dobře vypadat, ale také bude výborně sloužit svým účelům. Máme bohaté zkušenosti v oboru designu bytových i komerčních interiérů. Naše návrhy kombinují tradiční a současný moderní italský styl.

Web: www.cantori.cz

Další související informace

Designový nábytek

luxusní nábytek, italský nábytek, moderní nábytek, – Specializujeme se prodej italského designového nábytku a zařizování stylového designového bydlení v moderním a luxusním stylu, JESPEN Design Nábytek, italský nábytek Praha. Kvalitní nábytek od renomovaného výrobce !

Italský nábytek

italský nábytek, italské sedačky, sedačky, nábytek – Italský nábytek a italské sedačky ( čalouněné a kožené sedací soupravy ), tapety na zeď, postele z masivu, široký výběr z nábytkových řad do interiéru. Italský nábytek a italské sedačky, doplněk do interiéru, kanceláře i hotelu.

Design people magazín

design, dekorace, nábytek, bydlení, dům, inspirace – Zbrusu nový luxusní internetový magazín o designu, nábytku, dekoracích, doplňcích do bytu a zkrátka o všem, co do útulného bydlení patří. Na webu se denně publikují realizované nápady a projekty zkušených architektů, designerů ale i umělců absolventů, kteří svými projekty a pohledy na daný předmět mnohdy udivují svět. Nahlédněte a přesvědčte se sami!

Načítání trvalo 0.0676 sekund.