+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Luxusní nábytek Cantori

Klíčová slova: Luxusní italský nábytek, italský design,

E-mail: info@cantori.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. kv?tna 2011

Popis: Luxusní italské interiéry, nábytek, doplňky, stoly, osvětlení. Showroom, světoznámé interiérové značky CANTORI. jediný ve střední Evropě. Přijďte se sami přesvědčit o jedinečnosti a vysoké kvalitě produktu. Potřeby a přání našich klientů jsou na prvním místě a snažíme se přesně zjistit, čeho konkrétně chcete úpravou interiéru dosáhnout. Klademe velký důraz na detail a na praktické využití prostoru. Pomůžeme Vám vytvořit prostor, který bude nejen dobře vypadat, ale také bude výborně sloužit svým účelům. Máme bohaté zkušenosti v oboru designu bytových i komerčních interiérů. Naše návrhy kombinují tradiční a současný moderní italský styl.

Web: www.cantori.cz

Další související informace

Kancelářský nábytek

Italský nábytek,kancelářský nábytek, Quadrifoglio – Kancelářský nábytek QUADRIFOGLIO dodací lhůta do jednoho týdne, kancelářský nábytek pro managerské i standardní kanceláře, kancelářský nábytek v italském designu za příznivé ceny .

Designový nábytek

luxusní nábytek, italský nábytek, moderní nábytek, – Specializujeme se prodej italského designového nábytku a zařizování stylového designového bydlení v moderním a luxusním stylu, JESPEN Design Nábytek, italský nábytek Praha. Kvalitní nábytek od renomovaného výrobce !

Italský nábytek

nábytek, italský nábytek, moderní nábytek, stylový – Portál si klade za cíl věnovat se moderním trendům v bydlení, italskému nábytku, designovému nábytku, modernímu nábytku, moderním kuchyním a modernímu stylu vůbec. Stejně jako podléhá módě oblečení, tak i vybavení bytu a jiných prostor by mělo být v souladu se současnými trendy.

Načítání trvalo 0.0499 sekund.