+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Marbol - dopravní značení

Klíčová slova: ohraničovací pásky, výstražné pásky, lepicí pásky,

E-mail: marcel.ciz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. srpna 2010

Popis: zabýváme prodejem a výrobou značících prostředků a techniky určených zejména stavebním firmám. K našim stálým klientům patří zejména větší i malé stavební firmy, ale také technické služby apod. Nabízíme ohraničovací pásky, výstražné pásky, lepicí pásky, dopravní značení,dopravní kužely, reflexní spreje, plastové zábrany, plastové stojany, bezpečnostní ploty, stavební ploty, parkovací sloupky, ochranné ploty, kovové zábrany, krycí ochranné sítě, krycí plachty, výstražné samolepicí pásky, vymezovací pásky, vytyčovací pásky, bezpečnostní pásky, pásky s potiskem, červenobílé pásky, nelepivé pásky

Web: www.marbol.cz

Další související informace

Obalové materiály

lepicí pásky, krepové a maskovací pásky – V eshopu nabízíme prodej obalových materiálů zejména lepicí pásky, odvinovače pásek, ohraničovací nelepivé pásky, strečové a bublinkové fólie včetně odvíječů. Dále nabízíme samolepicí kapsy na dokumenty, uzavíratelné zip sáčky, plastové obálky.

Identifikační náramky

identifikační náramky, identifikační pásky, párty – Identifikační náramky jsou vhodné pro všechny příležitosti - na disko, párty nebo festival. Odlište své hosty našimi identifikačními pásky, třeba mladší 18ti let od starších nebo VIP. Vaše náramky potiskneme dle vašeho přání a tím získají na originalitě. Vše je skladem v našem e-shopu.

Přezky na opasky

kožené pásky, opasky, spony, přezky – Online prodej kožených opasků, pásků z imitace kůže, přezek a spon na opasky. Dovozce nabízí velké množství přezek na opasky, spon na pásky, pásků a opasků pro různé okruhy zákazníků. Pásky pro motorkáře, pro hasiče, vojenské a další motivy.

Načítání trvalo 3.2148 sekund.