+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Marvel - vše pro děti

Klíčová slova: second hand, děti,boty, hračky,kočárky,sedačky

E-mail: obchod@marveltrade.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2008

Popis: Internetový obchod se zbožím pro děti a maminky - značkové oblečení a obuv, second hand, outlet, komletní péče o dítě, sedačky, kočárky, hračky. Vše od předních výrobců jako Next, Barbie, H&M, Fisher Prince, Neonato, Römer, Baby-Walz, Farlin, V.obuv a dalších. Prodej certifikované obuvi od výrobce V.obuv Dětská noha není zmenšeninou nohy dospělého, proto ani dětská obuv nesmí být zmenšenou kopií obuvi pro dospělé. Boty nás provázejí od nejútlejšího dětství. Ještě jsme se pořádně neudrželi na nohou a už nás obouvali. První krůčky jsme většinou učinili v dětských botičkách pro nejmenší děti zvané capáčky. Jenže pak jsme povyrostli - moc rychle - a bylo třeba kupovat stále nové a nové boty. Mnohým našim rodičům se zdálo, že by stačily boty po starším sourozenci nebo prostě po dítěti kamaráda či kolegyně, které se narodilo o pár měsíců dříve než naše dítě. Leč ouha! Je to správné řešení? Ne, samozřejmě že není. Botičky, ve kterých děti sice proběhají jen několik měsíců (a možná i jen týdnů) života, však mohou - kladně i záporně - ovlivnit celý jejich další život. Děti potřebují vlastní novou obuv, která garantuje zdravotní nezávadnost. Údaje lékařských statistik jsou varující. Zatímco 99% dětí se rodí s naprosto zdravýma nohama, jakmile začnou chodit a obouvat se, začínají se u nich objevovat různé zdravotní potíže a vady nohou. Většina těchto deformit a onemocnění nohou má vliv na klouby dolní končetiny, záda a na vznik špatných pohybových stereotypů, které se projeví mnohdy až za mnoho let, kdy náprava vzniklých škod je již nemožná. Alarmujícím zjištěním je skutečnost, že přibližně jedna třetina prvňáčků přichází do školy s nohama různě poškozenýma v důsledku nošení nesprávné obuvi a bohužel počet takto postižených dětí s přibývajícím věkem roste. Odtud je zřejmé, že pro mnoho rodičů je problémem rozpoznat při nákupu zdravotně nezávadnou obuv od obuvi, která může poškodit nohy dítěte mnohdy na celý život.

Web: marvel.inshop.cz

Další související informace

Anetex.cz E-shop

Second hand, značkové oblečení, dětský second hand – Značkový dámský, pánský a dětský second hand Anetex nabízí široký výběr značkového použitého oblečení. Nabízíme použité oblečení značek C&A, Orsay, H&M, Marks&Spencer. Second hand, značkové oblečení, dětský second hand, pánský second hand, dámský second hand.

E-lentilka

baby second hand, baby secondhand, dětský bazar – Nabízíme levné, značkové, kojenecké a dětské oblečení od různých světových značek - Mothercare, Disney, Ladybird, George, Nike a Adidas. Není lentilka jako e-lentilka, a proto Vám nabízíme značkové, kojenecké a dětské, bazarové oblečení pro děti.

Fashion second hand

secondhand, second hand, sekáč, móda, oblečení – Prodáváme nový a použitý značkový textil z Velké Británie, USA a Švýcarska. U nás naleznete zboží světových značek. Nabízíme široký výběr a vysokou kvalitu oblečení všeho druhu pro děti i dospělé. Fashion second hand a outlet.

Načítání trvalo 3.1255 sekund.