+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PC-Czech ESHOP

Klíčová slova: hw, sw, grafické karty, notebooky, počítače

E-mail: pc-czech@pc-czech.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2008

Popis: Prodej výpočetní a spotřební techniky. Zabýváme se především výpočetní technikou. Pokud si nevíte rady, pomůžeme Vám s jejím výběrem. Dodací lhůta je 24 hodin od odeslání objednávky, Možno nákupu na splátky.

Web: www.pc-czech.cz

Další související informace

Eurotech levné notebooky

levné notebooky, repasované notebooky, počítače – Prodáváme levné nové i repasované notebooky, počítače, tiskárny. V našem sortimentu naleznete značky Hp, Acer, Sony, Dell, Toshiba, IBM, Lenovo, Msi, UMAX, Fujitsu-Siemens. Objednat lze v našem internetovém obchodě, máme také kamenné prodejny v Brně a Praze..

Luxusaukce.cz - aukce od 0 Kč

Aukce, Prodej, Nákup, Oblečení, Počítače, Notebook – Už Vás nebaví staré a předražené aukční portály? U nás máte registraci zcela zdarma, vystavení aukce od 0 Kč. Prodej, Nabídka, Pokec, Nákup, Minimální ceny. To je Luxus! U nás prodáte i to co vám doma leží už několik let.

Svobcom

VOIP, ADSL,HW, SW, Wi-Fi – Specialista na VoIP, ADSL, WiFi, dodavatel kancelářské a výpočetní techniky. Poskytujeme poradenství při výběru internetových služeb. Nabízíme externí správu IT. Specializujeme se na síťové produkty značek ASUS a WELL.

Načítání trvalo 0.4677 sekund.