+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Péče o vlasy a vlasovou pokožku

Klíčová slova: péče o vlasy, péče o pleť, tělová kosmetika,

Datum vloľení do katalogu: 12. ledna 2011

Popis: Internetový obchod se zaměřením na cílenou péči o vlasy a vlasovou pokožku, péči o pleť a tělovou kosmetiku na bázi nejnovějších vědeckých poznatků. Nabízíme také trichologické poradenství.

Web: www.miopharma.cz

Další související informace

Kosmetika Deluxe

Luxusní kosmetika, péče o pleť, pleťová kosmetika, – Internetový obchod kosmetika-deluxe.cz Vám nabízí originální luxusní kosmetiku Darphin, Juvena, Matis Paris, Payot, La Prairie, Kimia, Hugo Boss a další. U nás se můžete spolehnout na 100% kvalitu. Vaše pleť i peněženka nás bude milovat.

žehlička na vlasy

péče o vlasy, údržba vlasů,změna účesu – Na těchto stránkách najdete něco málo z historie žehliček na vlasy, jak správně žehličku používat, jak si ji správně vybrat, pro a proti a odkazy na nákup žehliček na vlasy. Tyto stránky jsou vhodné pro kteroukoliv ženu.

Péče o psí srst

psí srst, stříhání psů, pece o srst, pes, fena – Stránky o psí strsti a její úpravě. Péče o psí srst je velmi důležitá. Na těchto stránkách se dozvíte co a jak. Pro psa je důležité abyste udržovali jeho srst zdravou a na pohled krásnou. Stříhání srsti pejska pomáhá předejít problémům s pokožkou.

Načítání trvalo 0.0539 sekund.