+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Péče o vlasy a vlasovou pokožku

Klíčová slova: péče o vlasy, péče o pleť, tělová kosmetika,

Datum vloľení do katalogu: 12. ledna 2011

Popis: Internetový obchod se zaměřením na cílenou péči o vlasy a vlasovou pokožku, péči o pleť a tělovou kosmetiku na bázi nejnovějších vědeckých poznatků. Nabízíme také trichologické poradenství.

Web: www.miopharma.cz

Další související informace

Kosmetika Clinique

kosmetika Clinique, dekorativní kosmetika, péče o – Prodáváme kosmetické výrobky značky Clinique. Dekorativní kosmetika, péče o pleť, dámské a pánské vůně. Zboží dodáváme Českou poštou na dobírku, pouze po ČR. Každý den slevy. Dodací lhůta zboží je 8 - 10 pracovních dní.

Přírodní kosmetik

kosmetika, oriflame, péče o tělo – Společnost Oriflame je jednou z nejrychleji rostoucích výrobců přírodní kosmetiky. Oriflame dodává široký sortiment přírodních přípravků péče o pleť, tělo i vlasy, vůní a dekorativní kosmetiky. Přírodní Švédská kosmetika Oriflame - poradenství a prodej kosmetiky

žehlička na vlasy

péče o vlasy, údržba vlasů,změna účesu – Na těchto stránkách najdete něco málo z historie žehliček na vlasy, jak správně žehličku používat, jak si ji správně vybrat, pro a proti a odkazy na nákup žehliček na vlasy. Tyto stránky jsou vhodné pro kteroukoliv ženu.

Načítání trvalo 0.0544 sekund.