+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pekne-sperky.cz

Klíčová slova: šperky, stříbrné šperky, šperky Swarovski

E-mail: jan.safr@pekne-sperky.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2010

Popis: Náhrdelníky, prsteny a stříbrné náušnice ozdobené Swarovski křišťály za super ceny jsou tím pravým dárkem pro každou ženu. Nabídku těchto šperků naleznete na stránkách obchodu Pekne-sperky.cz. V naší nabídce naleznete i soupravy šperků.

Web: www.pekne-sperky.cz/

Další související informace

Tecalli.cz - Velkoobchod

šperky, ocel, ocelové šperky, zlaté šperky, stříbr – Nabízíme originální ocelové šperky - náušnice, náramky, přívěsky, prsteny a náhrdelníky. Naší specializací jsou šperky z chirurgické oceli s krystaly Swarovski. V našem e-shopu může nakupovat každý, kdo má zájem o naše šperky. Již od roku 1996 nabízíme mnoho originálních modelů, které najdete jen pod naší značkou Tecalli jewels - TEC. Nabízíme výbornou kvalitu a servis za skvělou cenu. Jsme jedna z mála firem, která šperky i vyrábí a navrhuje své vlastní kolekce a nejen dováží.

Šperky - anila

šperky, stříbrné šperky, ocelové šperky, – V našem e-shopu naleznete šperky stříbrné, ocelové šperky a šperky z wolframu. Všechny šperky jsou přehledně řazeny do kategorií: manžetové knoflíky, šperky na nohu, náhrdelníky, náramky, náušnice, prsteny, přívěsky, řetízky, soupravy.

Šperky pro ženy

šperky, náušnice, náhrdelníky, drahé kameny, polod – E-shop nabízí šperky s pravými přírodními kameny a polodrahokamy. V nabídce jsou náhrdelníky, náušnice, přívěsky, náramky s kameny: jantar, opál, hematit, tyrkys, granát, křišťál, vltavín, perly aj.

Načítání trvalo 0.3913 sekund.