+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Shop-vino víno pro Vás

Klíčová slova: víno, vinotéky, doutníky, monin,golf, bílé víno

E-mail: roman.dufek@shop-vino.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2008

Popis: Shop-vino.cz se specializuje na bílé a červené víno z exotických zemí - Austrálie, Chile, Nový Zéland. V nabídce máme i moravské víno. Kvalitní vinotéka je základem pro spravnou archivaci vína, proto nabízíme několik řad vinotéky pro všechny - BORDEX, ARTEVINO, CLIMADIFF. Sortiment doplňují ingredience na koktejly, hlavně kubánský rum, sirupy MONIN, FinestCall. Velmi oblíbenou pochoutkou je sušené maso Jerky. Milovníci doutníků zde najdou celou škálu doutníků HABANOS.

Web: www.shop-vino.cz/

Další související informace

Vino-wine.cz

Víno, vino, vína, vina, vín, vin, wine – Kvalitní značkové archivní víno z celého světa. Vino-wine.cz je portál o vínu s možností nákupu těch nejleších značek vín a také s možností zůčastnit se aukcí vína. Nabízíme aukce vína, archivní značkové vína na zakázku a šampaňské Varnier Fanniere.

E-shop Svíno.cz

víno, moravské víno, víno z Moravy, bílé víno – Svíno.cz je nový internetový obchod výhradně moravským vínem. Nabízí Vám vína vybraných 30 středně velkých vinařských firem a rodinných vinařství, které se zaměřují na výrobu špičkových přívlastkových vín. Nabídka pokrývá prakticky kompletní a aktualizovaný sortiment každého vinařství a ceny se snažíme držet ve stejné výši jako přímo u vinaře při prodeji ze sklepa. Navíc zde naleznete prezentace jednotlivých vinařství, cenné informace o víně, aktuality a mnoho dalšího.

Portské víno a Moscatel

víno, portské víno, moscatel, bílé víno, – Portské víno je jedním ze symbolů, které neodmyslitelně patří k Portugalsku. Jedná se o tzv. foritifikované neboli dolihované víno, a proto je portské víno charakteristické vysokým obsahem alkoholu.

Načítání trvalo 0.0633 sekund.