+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stylové oblečení

Klíčová slova: móda, oblečení, doplňky, šaty, trika, topy

E-mail: laaryfaary@laaryfaary.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2010

Popis: Tvoříme oblečení pro cílovou skupinu lehce trhlých holek co jezdí na letní festivaly – nejsou dokonalé, ale v pohodě a tím pádem krásné a svobodné. A taky pro čerstvé dámy – tedy lehce trhlé čtyřicítky, co se někdy rády oblíknou za Audrey Hepburn a někdy za holku co jezdí na festivaly – no a taky nejsou dokonalé. Naším cílem je poskytnout osobitý a současně luxusní pocit, pocit, že od rána do večera jsi oblečena v něčem, co tě těší, v něčem, v čem jsi sama sebou. Materiály a střihy, které volíme podtrhují tento cíl - jsou láry fáry směsicí klasiky a avandgardy - hedvábí, len, bavlna.

Web: www.laaryfaary.cz

Další související informace

WinterShop.cz - zimní výb

snowboard, lyže, oblečení, woox – Největší internetový obchod se zimním vybavením a doplňky! Specialisté na snowboard a lyže. Největší internetový obchod se zimním vybavením a doplňky! Specialisté na snowboard a lyže.

Outlet-Style.cz

Outlet, Oblečení, Kabelky, Šaty, Sukně, Kalhoty – Eshop, kde naleznete dámské značkové outlet oblečení či značkové kabelky. Dále pak šaty, sukně, kalhoty, trička, kraťasy a další outlet doplňky světových značek jako jsou např. Guess, Next, Mexx apod.

Načítání trvalo 0.0622 sekund.