+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stylové oblečení

Klíčová slova: móda, oblečení, doplňky, šaty, trika, topy

E-mail: laaryfaary@laaryfaary.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2010

Popis: Tvoříme oblečení pro cílovou skupinu lehce trhlých holek co jezdí na letní festivaly – nejsou dokonalé, ale v pohodě a tím pádem krásné a svobodné. A taky pro čerstvé dámy – tedy lehce trhlé čtyřicítky, co se někdy rády oblíknou za Audrey Hepburn a někdy za holku co jezdí na festivaly – no a taky nejsou dokonalé. Naším cílem je poskytnout osobitý a současně luxusní pocit, pocit, že od rána do večera jsi oblečena v něčem, co tě těší, v něčem, v čem jsi sama sebou. Materiály a střihy, které volíme podtrhují tento cíl - jsou láry fáry směsicí klasiky a avandgardy - hedvábí, len, bavlna.

Web: www.laaryfaary.cz

Další související informace

Luxusní dámské oblečení a

Obleceni, odevy, moda, saty, tricka, topy, svetry, – Luxusní eshop s ještě luxusnějším oblečení je tu... Dámská móda oblečení a oděvy inspirováné italskou a francouzskou módou. V našem sortimentu naleznete šaty, společenské šaty, sukně, svetry, trička, topy.

Módne oblečenie

móda,oblečenie,módne doplnky,šaty,jeans,sukne,plav – Ponúkame štýlove moderné dámske oblečenie topy, trička, jeans, bundy, kabáty, nohavice, sukne, šaty, plavky a mnohé iné. Ponúkame štýlove moderné dámske oblečenie topy, trička, jeans, bundy, kabáty, nohavice, sukne, šaty, plavky a mnohé iné.

Těhotenská móda

móda, těhotenská, oblečení, těhotenské – Úzké, velmi ženské těhotenské kalhoty - roury. Produšný materiál, takže jsou tyto kalhoty velmi pohodlné. Spodní část nohavice je zakončená nabíraným materiálem, čímž jsou kalhoty velmi zajímavé. Zadní kapsy zdobené zipem. V pase mají bavlněný stahovací pás.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.