+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Wondebra

Klíčová slova: spodní prádlo wondebra

Datum vloľení do katalogu: 17. prosince 2008

Popis: Spodní prádlo značky wondebra patří ke světové špičce. Jedná se o nejkvalitnější spodní prádlo na trhu, což dokazuje i řada těch neslavnějších světových celebrit, které se účastní reklamních kampaní na produkty wondebra. Obzvlášť podprsenky wondebra udávají trend ve světě spodního prádla.

Web: www.spodni-pradlo-leontyna.cz/wonderbra/c-986/

Další související informace

Tanga a kalhotky

dámské kalhotky,tanga,dámské spodní prádlo – Jaká byla historie kalhotek, jak vypadaly před sto lety, jaké se nosily, z jakého materiálu a kdo je vůbec vymyslel? Všechny odpovědi nejen na tyto otázky naleznete přímo na tomto webu! Zajímalo by Vás, kde se vlastně vzaly dámské kalhotky a tanga a kdo je vůbec vymyslel a jak na tento nápad lidé přišly? Odpovědi naleznete právě na tomto webu!

Je libo tanga?

kalhotky, tanga, spodní prádlo – Záleží na každé ženě, které spodní prádlo, konkrétně tedy kalhotky, je pro ni nejpohodlnější. Pro některé ženy jsou to tanga, ale do popředí stále více vystupují kalhotky s nohavičkami, hlavně z praktického hlediska.

Spodní prádlo eshop

dámské erotické luxusní značkové spodní prádlo – Prodáváme dámské spodní prádlo. Dále najdete erotické prádlo, luxusní košilky. Diskrétní obchod s prodejem dámského prádla - podprsenky, korzety, luxusní spodní prádlo, body, košilky, spodní prádlo erotické, podprsenky a komplety pro nevěsty.

Načítání trvalo 2.2608 sekund.