+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Wondebra

Klíčová slova: spodní prádlo wondebra

Datum vloľení do katalogu: 17. prosince 2008

Popis: Spodní prádlo značky wondebra patří ke světové špičce. Jedná se o nejkvalitnější spodní prádlo na trhu, což dokazuje i řada těch neslavnějších světových celebrit, které se účastní reklamních kampaní na produkty wondebra. Obzvlášť podprsenky wondebra udávají trend ve světě spodního prádla.

Web: www.spodni-pradlo-leontyna.cz/wonderbra/c-986/

Další související informace

Buďte v teplíčku!

termoprádlo, spodní termoprádlo, spodní prádlo – Termoprádlo v dnešní době využívají hlavně lidé, kteří se věnují zimním sportům - lyže, snowboard, brusle a jiné. Toto prádlo vyrobené z polypropylenových vláken zajišťuje udržování tělesné teploty.Termoprádlo v dnešní době využívají hlavně lidé, kteří se věnují zimním sportům - lyže, snowboard, brusle a jiné. Toto prádlo vyrobené z polypropylenových vláken zajišťuje udržování tělesné teploty

Je libo tanga?

kalhotky, tanga, spodní prádlo – Záleží na každé ženě, které spodní prádlo, konkrétně tedy kalhotky, je pro ni nejpohodlnější. Pro některé ženy jsou to tanga, ale do popředí stále více vystupují kalhotky s nohavičkami, hlavně z praktického hlediska.

Pánské tanga

panská tanga,pánské spodní prádlo – Webové stánky se zabývají dosud stále netradičním druhem pánského spodního prádla, kterým jsou tanga. Přečtěte si o jejich významu a pohodlí něco více. Webové stánky se zabývají dosud stále netradičním druhem pánského spodního prádla, kterým jsou tanga. Přečtěte si o jejich významu a pohodlí něco více.

Načítání trvalo 1.9530 sekund.