+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Oprava strechy bratislava

Klíčová slova: strecha, strechy, oprava strechy bratislava

E-mail: bruyo.sk@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 6. prosince 2017

Popis: Oprava strechy Bratislava Opravy, udrzba a rekonstrukcie stirech v Bratislave a okoli. Vsetko co strecha potrebuje. ponukame riesenia pre siroku skalu objektov a striech. Rodinne domy, obytne domy, priemyselne budovy

Web: www.bruyo.eu

Další související informace

Inventarizace pozemků pro veřejnou správu

REAL SOFT, inventura pozemků, inventura majetku, o – Specializované nástroje veřejné správy pro operativní evidenci, inventarizaci a oceňování pozemků, rekonstrukce evidence majetku obcí na stav katastru nemovitostí, přepracování evidence majetku při pozemkových úpravách a obnově operátu KN.

Střechy Praha 4

střechy Praha 4, zateplení střechy Praha 4 – Střechy Praha 4: zateplení střechy a prodej střešní krytiny, izolačních materiálu na zateplení střechy, podkroví. Zajištění pokládky střešní krytiny a zateplení střechy, podkroví i půdy. Nadkrokevní izolace střechy a kvalitní střešní krytina umožní domácnostem snížit náklady za energii.

Foukaná minerální izolace

izolace, foukaná izolace, zateplení, tepelná izola – Provádíme tepelné izolace střech pomocí foukané izolace minerální vatou. Foukaná izolace je efektivní díky svým výborným izolačním vlastnostem, tvarové stálosti i dlouhé živostnosti. Foukaná izolace je odolná vůči plísním, hnilobě i škůdcům. Je vyrobena z nehořlavého materiálu.

Načítání trvalo 0.0743 sekund.