+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lesní práce

Klíčová slova: Lesní práce

E-mail: vojtazik7@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2013

Popis: Naše společnost je odborníkem na lesní práce. Pokud tedy potřebujete porazit strom nebo odtáhnout spadlý strom z lesa, kontaktujte nás a my vám odborně pomůžeme. Naše společnost je odborníkem na lesní práce. Pokud tedy potřebujete porazit strom nebo odtáhnout spadlý strom z lesa, kontaktujte nás a my vám odborně pomůžeme.

Web: pollom.cz

Další související informace

Lesní penzion Podmitrov ve Strážku

Lesní penzion Podmitrov,ubytování ve – Lesní penzion Podmitrov se nachází ve Strážku a leží uprostřed cesty mezi bránou Českomoravské vysočiny Tišnovem a Novým Městem na Moravě.Pokoje jsou čtyřlůžkové, jednoduše zařízené. Sociální zařízení je společné na chodbách. Velkou předností tohoto střediska je velká společenská místnost a tři učebny s lavicemi. K dispozici máte i televizi. V letním období můžete využít ubytování ve čtyřlůžkových chatkách v areálu střediska. Kapacita střediska je 90 míst v hlavní budově a 80 míst ve čtyřlůžkových chatkách. Lesní penzion nabízí v rekreačním středisku navštívit prima hospůdku. Stravování pro hosty je zajištěno v jídelně. Záleží jen na vás, z čeho si vyberete - plná penze, polopenze nebo dietní strava. Pro školy a školky se dodržuje pitný režim i svačiny. Přímo u střediska jsou tři hriště na volejbal, fotbal a basketbal, bazén,

Stavební práce

Stavební práce – Stavíte nový dům nebo jen jeho část přestavujete? Asi budete potřebovat i nějakou tu odbornou pomoc. Obraťte se na naši firmu, která provádí stavební práce všeho druhu. Stavíte nový dům nebo jen jeho část přestavujete? Asi budete potřebovat i nějakou tu odbornou pomoc. Obraťte se na naši firmu, která provádí stavební práce všeho druhu.

Načítání trvalo 0.0586 sekund.