+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BCMS

Klíčová slova: bcms, bcm, bia, kassa, martin

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervence 2011

Popis: Business Continuity Management System - Systém riadenia kontinuity činností. Manažér je ochotný akceptovať riziko, alebo sa rozhodne pre BCMS, aby mal riziko zmapované, riadené a bol pripravený a schopný, v prípade že nastane incident, reagovať.

Web: bcms.sk/

Další související informace

Martin Šimko

Martin Šimko, Martin, Šimko, SEO, webdesign – Portfolio webdesignera Martina Šimka. Zabývám se grafickým návrhem webových stránek, jejich kódováním a programováním webových aplikací. Dále pracuji jako registrátor do katalogů a zajímám se o SEO optimalizaci.

Martin Chodúr

martin chodúr,diskografie,videoklipy,superstar – Od svých patnácti let působí v rockové kapele Robson. Slávu mu však vyneslo až vítězství v první Česko-Slovenské superstar. Zajímají-li vás informace o něm, videoklipy a jeho cesta soutěží, navštivte naše stránky.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Načítání trvalo 0.0691 sekund.