+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bess

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 22. listopadu 2008

Popis: Bess vítejte. Blog psaný na téma gothic a vše co s gothic souvisí. Gothic články obrázky, dívky, básně, temný gothic manga anděl, dark angels, gothic pes, jin a jang, akupunktura. Část článků je věnována významným postavám české historie, Karel @, Jan Lucemburský, Přemysl Otakar II, Sámo Veliký, Eliška Pomořanská a další. Obrázky a pohyblivé obrázky zvané gify. Blog Bess vás zve na návštěvu, která potěší ať už bude jen na skok, nebo na blogu strávíte delší chvíli. Pokud vás blog nebo některý z článků zaujme, nebo budete prostě jen chtít dát vědět o své existenci, je zde připraven vzkazník pro zvědavé návštěvníky. Blog Bess a články v něm vytvořené vás rádi uvítají.

Web: bess.blog.cz/

Další související informace

AAlex kovový a školní náb

nábytek, školní, restaurační, kancelářský, resta – Firma Alex kovový a školní nábytek s.r.o. působí na českém trhu už od roku 2006. Během tohoto období jsme se stali jedním z předních dodavatelů školního nábytku a školních pomůcek v České republice. Neustále sledujeme současné trendy vývoje a design našich výrobků přizpůsobujeme potřebám zákazníků. Samozřejmostí je pro nás dodržování norem a předpisů, týkajících se výroby a kvality našich výrobků. Výrobní proces je řízený ve smyslu normy DIN EN ISO 9001:2000 a všechny výrobky mají certifikát společnosti TUV ER Hannover. Všechny tyto skutečnosti svědčí o tom, že místnosti vybavené naším nábytkem designově i funkčně plně uspokojují potřeby našich zákazníků. V naší nabídce najdete skutečně široký sortiment nábytku – od klasického školního nábytku až po moderní kancelářský. Pole naší působnosti jsme zaměřili na to, abychom dokázali uspokojit potřeby škol a učebních zařízení, stejně jakjo státních institucí, obecních a městských úřadů. Věnujeme se i oblastivelice populárního kovaného nábytku a nábytku pro restaurace, bary, přednáškové sály, šatny, exteriérový nábytek, atp. Mezi atraktivní nabídku můžeme zařadit oblast školních pomůcek, jejichž sortiment si můžete prohlédnout na našich webových stránkách.

Vybavení dětských hřišt.

UNI sestavy, lanové sestavy, sestavy, dopadové – Hledáte doplňky pro již existující dětská hřiště? Nebo chcete pořídit pro svou obec dětské hřiště se spoustou herních prvků pro děti? Různé skluzavky, lonavé dráhy, vybavení pro dětská hřiště. Pružinové houpadla, šplhací sestavy a prolézací hrady.

Načítání trvalo 0.0574 sekund.