+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

blog - oční optika

Klíčová slova: blog, ocni optika, cocky

E-mail: tomek.fryt@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 9. srpna 2013

Popis: Vitame na nasem novem blogu gde budeme psat na tema ocni optiki, kontaknich cocek, roztoku, katek pro oci. Muzete take nam napsat neco byste chteli ctat na teto blogu. My t spravne pripravime a zverejnime.

Web: www.1day.cz

Další související informace

I-bryle.cz - oční optika

oční optika, brýle, lupy, sluneční brýle, dioptric – Informačně prodejní portál zaměřený na problematiku oční optiky. V e-shopu nabízíme brýle, lupy, sluneční či dioptrické brýle, roztoky, dalekohledy, divadelní kukátka, čočky minerální i plastové. oční optika, brýle, lupy, sluneční brýle, dioptric

Optika Rosice, Optika

optika Rosice, optika Náměšť nad Oslavou, oční opt – Firma Oční optika Eva Martinková působí v oblasti oční optiky v Rosicích a Náměšti nad Oslavou již více než 20 let. Nabízíme odborné vyšetření znaku, meření dioptrií, refrakci a aplikaci kontaktních čoček atd.

Optometrista - váš oční specialista

optomerista, ocni lekar – Optometrista je oční specialista, který vám pomůže s volbou čoček a vyšetří vám zrak. Naleznete ho v každé větší optice. Hlavní jeho výhodou je to, že se u něj nemusíte objednávat, ovšem za jeho výkony musíte platit.

Načítání trvalo 0.0909 sekund.